Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hol lehet megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet megismerni ázsiai csajokat? Kinaiak, japánok stb. Tudtok helyet ahol szoktak gyülni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan az vagy. :)
2015. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
:) örülök,hogy csak ennyivel vagyok rosszabb,de annak méginkább,hogy Te ennyivel vagy jobb! ;) Ez igy van jól, ettől szines a világunk és az életünk!
2015. szept. 9. 19:59
 13/25 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

#3 az, de a kutya se beszélt arról???

Miért próbálod elterelni a témát a kérdésről? Senki nem beszélt a fekete férfiak tárgyiasításáról, üljél le a s-ggedre.

2015. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Lol itt mindenki rasszista :D
2015. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Itt mindenki rászistá, még te is :D Csak te próbálsz libsinek tűnni, csak nem megy jól.


Gyurcsány Fletóval, Pozsgay Imivel haverkodhatnál azok voltak még ilyen köpönyegforgatóak.

2015. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Sárga csajokat (vietnami, koreai, kínai, japán stb.) sokat láttam a Doberdó utca környékén meg persze az egyetemnél.

De ha leülsz az egyes villamos egyetem téri megállójánál, akkor egy óra alatt helyedbe megy neked vagy vagy 20-30.

Feketéket meg töményen a Csokonai Gimi előtt látsz, oda szoktak járni sportolni, zenélni (2-es villamos)

2015. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam rasszistának azért, mert nem jönnek be a fekete férfiak. :D De könyörgöm ne offoljuk szét szegény srác kérdését.
2015. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kinek a pap kinek a paplan!

Én is szimpatizálok az ázsiai lányokkal, de igazából a kedves mosolygós csevegős Hölgyek jönnek be!

Tehát ha az ázsiai nem ilyen lenne, azért mert "vágottszemű" nem kellene!

2015. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 16os! :) le is csekkolom ha végre kisüt a nap. :) A csokit azt tudom,hogy afrokkal zsufolt,de ők inkább taszitanak,nem jött be nekem, hiába vettem közelről szemügyre egy-két táncos helyen őket ,persze közöttük is akad istennő :) Igazad van utolsó! lehetnek uncsik jól tudom,s az nekem sem jön be,de szexik és szeretem azt amilyen alázatosak. Nameg tüzet oltani a moslék is jó ! :D
2015. szept. 10. 20:44
 20/25 anonim ***** válasza:

Ezért az utolsó mondatért kár volt!

Inkább prosztó volt mint szellemes...

2015. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!