Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam "randira" a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam "randira" a pasit vagy felejtsem el? (lent)

Figyelt kérdés
Egy kicsi irodában dolgozunk, én már nem sokáig leszek itt. A pasi közvetlen kollegám. Elég jóban vagyunk, bár magánéleti dolgokról itt senki nem beszél. Tehát nem barát, csak ismerős/kolléga. Még 1-2 éve haverja által megtudta h tetszik aztán elég rosszba voltunk mert kavart egy barátnőmmel. Mikor ùjra találkoztunk megint jóba lettünk. Nekem nagyon sokat jelent Ő, pont olyan az életvitele, személysége akivel el tudnám képzelni az életem. Most hiába vagyunk jóba ő nem fog közeledni, tudom h folyton párt keres és nem jön neki össze, én meg ott vagyok mellette egész nap de mintha nem is léteznék. Azt h nem tetszek neki kétlem mert alkatra tuti az esete vagyok, arcra meg nem vagyok rondább mint bárki akiknél próbálkozott. Viszont félek h kidumál az iroda, bár már mindegy mert ugyis otthagyom.
2015. szept. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd el, Hívd el, Hívd el. :)

22/F

2015. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a személyiséged az, ami nem jön be neki? Elvégre neki is volt alkalma megismerni téged...
2015. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát lehet, az gáz :( pedig általában szeretnek az emberek, nem érteném, de azt meg észrevenném szerintem, ha nem bírna...
2015. szept. 23. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el. :) Mit veszítesz vele? Ellenben ha nem teszed meg, azon fogsz majd bánkódni.
2015. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze. El kell hívni és -bármi lesz is- akkor legalább tudod, hogy Te megpróbáltad, Rajtad nem múlott.

Hajrá!

2017. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!