Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek anyagias és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyagias és tapintatlan, vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Nemrég randizni kezdtem egy sráccal, aki annak ellenére szeretne velem közelebbről is megismerkedni, hogy lassan négy hónapja munkanélküli vagyok (én szégyellem ezt, és eddig hátráltató tényezőnek hittem az ismerkedésnél...), és úgy tűnik, hogy őt egyáltalán nem zavarja a dolog.

Mivel van spórolt pénzem, (egyelőre) nem okoz gondot, hogy beüljünk ide-oda, illetve az utazásra költsek. Amikor először találkoztunk és meghívott egy italra, mondtam neki, hogy én ki-ki alapon gondoltam a dolgot (egyrészt, mert nem tudom, hogy lesz-e az egészből bármi is, másrészt, mert alapból olyan fajta vagyok, aki nem szeret másra "ránehezedni"), de ő mondta, hogy meghív, és legközelebb majd visszahívom. Ebben maradtunk. Meghívott, rendeltem egy olcsóbb italt, utána megköszöntem a meghívást és ennyi. Amikor viszont én következtem (egy hete kb.), ő dupla annyiért rendelt, mint én korábban, plusz meg se köszönte a meghívást a végén (nyilván mert természetesnek vette, de akkor is...), sőt még ő fényezte magát a végén, hogy milyen jó helyet talált. :O) (Jónak tényleg jó volt, csak épp nem túl olcsó.)

Sztetek jogos, hogy ez az egész rosszul esik? Tapintatlan és anyagias vagy csak szétszórt? ... Nem tudom, hogyan tudnám eldönteni, mert van sok szimpatikus tulajdonsága is (kedves - de tényleg! -, humoros, érdeklődő), ugyanakkor láttam a viselkedésében más arra utaló jelet is, hogy vmilyen szinten önző és döntő helyzetekben szereti magát előtérbe tolni. :SS



2015. szept. 24. 15:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha te hívod meg valamire, te válaszd ki a helyet. Olyat válassz, amit anyagilag bír a pénztárcád, hogy ott meghívd egy italra. Ha problémája van vele, hogy nem olyan menő hely, mint amit a múltkor ő választott, megmondod, hogy sajnálod, de azt a mostani helyzetedben nem tudod magadnak megengedni.
2015. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az utolsó két választ is! ... Utolsó előtti: úgy látszik, ilyen téren magasra teszem a lécet. És az a baj, hogy ezen nem tudok változtatni.

Az nem számít, ha vki nem néz ki túl jól, mert ha meg tud nevettetni és jól érzem magamat a társaságában, akkor bele tudok szeretni (és fordítva is: ha külsőre tetszik, de a viselkedése nem, akkor gyorsan kiábrándulok), de ha vki nem figyelmes, és a saját lehetőségeihez mérten nem nagyvonalú, akkor egyszerűen "eltörik" bennem vmi.

Szerintem a legtöbb embernek vannak ilyen "vesszőparipái". Neked nem a figyelmetlenség, de gondolom, van olyan tulajdonság, amit nem tolerálsz, míg lehet, hogy nekem az fel se tűnne.

2015. okt. 2. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!