Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen mekkora esélyem van gyermektelen szép nőt találni?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, még nem szeretnék családod alapítani, viszont pár év múlva igen! Még nem nőttem fel a feladathoz! Mekkora esélyem lesz szép gyermektelen nőt találni? Illetve most hány évesen vállal gyereket az átlag női korosztály?

2015. okt. 5. 15:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

En most 26 vagyok, de ha megtalalom a nagy ot, akkor nehany even belul el tudom kepzelni a gyereket is. Foleg azert, mert jobb fiatalon szulni, mert amugy el lennek en meg sokaig gyerek nelkul, pedig szeretem oket.


Nekem az egy kicsit furcsa, hogy 35 evesen nem erzed, hogy felnottel a feladathoz. Persze mindenki kulonbozo, es lehet csak a megfelelo tars hianyzik, hogy ezt erezd.


A szepsegrol meg annyit, hogy relativ. En mondjuk meg igy is letagadhatok kb. 4 evet, ami azert elony. :)

2015. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Nincs általános szabály. Nekem van olyan barátnőm, aki 38 éves, kimondottan csinos, gyermektelen. Nem rajta múlt, hogy így alakult, ő már szeretett volna családot alapítani, de a férfiak, akikkel összejött, nem érezték úgy, hogy felnőttek volna a feladathoz... évek múltán sem.


Az én környezetemben (főként értelmiségiek) a nők 30 körül vállalnak gyermeket, bár ez sok mindenen múlik.

2015. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
48%
Én már abban a cipőben járok és megsugom, hogy keservesen fogsz! Negyven vagyok, most érzem, hogy "felnőttem" hozzá, még max. egy gyermekest is alig találok. A fiatalabbak pedig, sajnos még nem igazán tudják mit várhatnak el...
2015. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10%

Legyél a következő 5-ből legalább 2:

-vagyonos

-szabad életű (aki nem kötődik konkrét munkahelyhez, munkaidőhöz)

-jóképű

-jó testű, jól öltözött

-jó dumás, vicces


Ha az 5-ből 2-3 megvan neked és emellé aktívan, kezdeményezően keresel magad mellé nőket (oda mersz menni hozzájuk, ha tetszenek, bárhol, bármikor), akkor 22-28 éves nőket simán találhatsz.


Ha van gusztusod gyereket vállalni 30 körüli vagy 30 feletti nővel, akkor olyat meg még könnyebben találsz.

2015. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Átlagos srác vagyok. Lakás autó még nincs anyuékkal élek. 110 körül keresek. De jó humorú vagyok és szabad életű
2015. okt. 5. 16:35
 16/32 A kérdező kommentje:
Értelmes okos nőt keresek. Diplomások előnyben.
2015. okt. 5. 16:37
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
"Ha van gusztusod gyereket vállalni 30 körüli vagy 30 feletti nővel" - Szerinted milyen egy 30-as, illetve akörüli nő, hogy ilyen negatívan nyilatkozol erről a korosztályról?...
2015. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%

Kerdezo, a leiras magadrol inkabb egy 25 eves leirasa.


Nem az a baj, hogy nincs auto, meg lakas, hanem mintha neked ez igy tok kenyelmes lenne.

Nem itelkezeke, mert nem tudom a hattered, de egy 35 eves ferfinal azert latszon, hogy celjai vannak es komolyan gondolkodik.

2015. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Engem az autó nem érdekel, de lakásra teszel-e félre, vagy majd lesz valahogy alapon állsz hozzá?
2015. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%

"Átlagos srác vagyok. Lakás autó még nincs anyuékkal élek. 110 körül keresek. De jó humorú vagyok és szabad életű"

"Értelmes okos nőt keresek. Diplomások előnyben."


35 évesen már rég nem "srácról" beszélünk...

Ha 35 éves korodra ennyit sikerült csak elérned, akkor túl sok esélyed nincs. Az értelmes, okos nők nem fognak feled leállni. 110 ezerből hogyan akarsz megélni+ gyereket nevelni? Vagy majd azt is anyuci nyakára tervezed?

Vagy esetleg csak poénnak szántad ezt a leírást? (mert annak is elég sz@r, szóval csak te hiszed, hogy jó humorú vagy) XD

2015. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!