Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen mekkora esélyem van gyermektelen szép nőt találni?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, még nem szeretnék családod alapítani, viszont pár év múlva igen! Még nem nőttem fel a feladathoz! Mekkora esélyem lesz szép gyermektelen nőt találni? Illetve most hány évesen vállal gyereket az átlag női korosztály?

2015. okt. 5. 15:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy hány éves nőtől akarsz majd gyereket, hanem ahogy egyébként a női nemről beszélsz...Nem magyarázkodom, olvasd vissza magad.

Nem kell mondani semmit senkinek, általában ha megismersz valakit kiderül milyen természete van, milyen ember is valójában. Egy kedves aranyos fészekrakó ösztönnel rendelkező lány pedig olyan férfivel fog családot alapítani aki nem biorobotnak tekinti, aki majd megszüli a gyerekét, aztán kész, a többit meg "el kell fogadni" alapon túléljük.

De fölösleges magyarázkodni, mindenki jó valamire :)

Az ilyen 2 méteres én vagyok a legkirályabb fajta pasik is..Lehet elszórakozik még pár huszonéves veled aki épp élvezi hogy a szavaiddal éljek "kúrogatod", de idővel keres olyat akit komolyan lehet venni és tisztelni is tudja ;)

Ja, és üdv a 21. században ahol nők milliói szülnek 30 körül, felett, egészséges boldog családot alkotnak (rengeteg van a környezetemben is). Csak ennyire alkalmatlanok a szülésre.

És férfi szintén...bár tök mindegy

2015. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen 20 éves nőtől gyereket :D :D Ezen most felröhögtem...Nem kicsit nagyok az igények.

Én így 20 körül tudod mikor...:)

Jól leírta az előttem lévő, mindenki jó valamire. Az ilyen öntelt fószerokon mi tök jókat röhögünk barátnőkkel. Lehet hogy az újdonság kedvéért el lesz veled egy darabig, lehet hogy arra jó vagy hogy lenyúljon (meg is érdemled amilyen öntelt vagy), de ha eltelik pár év és kell valami komolyabb ott vannak a korunkbeli srácok :) Azt hiszed ott nem akad magas sportos ha épp arra van igény? Lehet pillanatnyilag jó valami de pár év és én még mindig csini fiatal leszek, a csávó meg már közelebb a 40-hez mint a 30-hoz...háááát :D :D Te valami álom világban élsz.

Kúrogasd csak őket, sokáig nem tudod már ;) Aztán fájdalmas lesz az ébredés. Nézem az utánam levő korosztályt, majd tudod mikor szülnek neked 20 évesen :D Akkor még javában tanul az ember általában. De ha meg is tennénk (tenné az illető) akkor sem ilyen nyomingernek aki egy tárgynak néz, szülni jó aztán "jóvanaz"...

Álmodik a nyomor...

2015. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!