Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen mekkora esélyem van gyermektelen szép nőt találni?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, még nem szeretnék családod alapítani, viszont pár év múlva igen! Még nem nőttem fel a feladathoz! Mekkora esélyem lesz szép gyermektelen nőt találni? Illetve most hány évesen vállal gyereket az átlag női korosztály?

2015. okt. 5. 15:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
*veled
2015. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
3%
#20: adj neki egy alternatívát, egy jó melót 200 feletti fizetéssel, és akkor leolthatsz más embereket. Nem mindenkinek gyármágnás, válalkozó az apja, hogy a segge alá rakják 20 éves korára a BMW-t, meg a havi 300-as fizut. :D
2015. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
30%
*vállalkozó
2015. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

17:

Semmi bajom a 30 körüli vagy feletti nőkkel.

Simán megdugom őket gyönyörűséggel. A legjobb szexuális élményem egy 38 éves nőhöz kötődik.


De fogadjuk el hogy biológialiag, genetikailag az ember nők kb. 18-25 éves korban vannak a leginkább szülőképes korban. Utána sem lesz egy nő haszontalan, értéktelen, de gyerekvállalásra már teljesen jogosan nem alkalmas egy nő 27-28 éves kora után egy egészséges, sok lehetőséggel rendelkező férfi szemében.

Szóval lennék én akármennyire szerelmes egy 30-as nőbe, vele már családalapításra (3-4 gyerek megszülésére a részéről) nem igazán gondolnék, azt gondolom teljes joggal.


20: Az értelmesség-okosság nem számít egy családot akaró férfi szemében.

Egy szülésre való nő legyen:

-fiatal

-szép

-kedves, aranyos, törődő, gondoskodó természetű

-anyai és fészekrakó ösztönökkel rendelkező

2015. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

24-es, jézusom :o

picit ijesztő olvasni, hogyan gondolkodsz a nőkről, gyerekvállalásról, leendő feleségedről.. (pl nem baj, ha buta, mint a tök, csak szülőképes korban legyen :DD)

2015. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudom, hogy hova tolódik ki még ez a felnőtté válás napjainkban, de engem teljességgel borzaszt az eseted, kedves kérdező. 35 éves vagy, otthon élsz, a fizetésed elég kevés, de igények vannak! Legyen szép, gyermektelen...Szerintem a 30-as nők nagy része, akinek még nincs gyereke arra gyúr, hogy legyen. Szóval minimum lesz neki a függetlenség a szülőktől, és az anyagi biztonság. Lehet, hogy nagyobb sikerrel pályáznál a 20-25 korosztály körében.

Én nem vagyok átlag női korosztály (:D), de így alakult az életem: 20 évesen első gyermek, diploma, munka, 25 évesen második gyermek, ezzel párhuzamosan saját "vállalkozás" kiépítése. Most vagyok 27. De ha nem lenne gyermekem, és beleférnék az általad szépnek tartott kategóriába, az visszatartana, hogy még a szüleiddel élsz.

2015. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Erre minden esélyed meg van, én 27 v.ok,nem vállalnék még gyereket, még fontos a szabadságom,és az sem zavarna,ha egy nálam idősebb f.fi se akarna még.Lehet találni persze,azt az élet majd hozza magàval.
2015. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20%

25:

Butaság = Nem lehet vele kultúráról beszélgetni és hasonlók?

Az eddigi legkedvesebb barátnőm egy pincérlány volt általánossal és három év szaksulival. Minden igaz volt rá, amit leírtam fentebb: Szép arca és teste volt, belül pedig kedves, aranyos személyisége, ráadásul monogám természetű is volt.

(Most én is kezdjem el fekete-fehéren látni a világot hozzád hasonlóan és megkérdezni, hogy inkább lennél egy okos-intelligens, de rosszindulatú, mérgelődő emberrel, mint egy kedves-aranyos, de tanulatlanabb és műveletlenebb emberrel?)


Ja és igen: Ha muszáj a kettő közül választani, akkor a gyerekem anyja inkább legyen buta és szép, mint okos és ronda. (Persze a valóság nem ilyen fekete és fehér, csak te próbálod annak beállítani.) Egy kedves, szép nő is lehet intelligens.

2015. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én már előre sajnálom azt a nőt aki neked gyereket szül, ha lesz egyáltalán olyan aki belemegy (bár ha igen az is szerintem max a pénzedért) Értelmes nő ugyanis nem viseli el hogy tenyészkancának nézzék. Miaz hogy huszon 1-2 évesen még jó őket "kúrogatni"?? Miért ha lenne feleséged 30 körül szeretőt tartanál mellette mert az már őméltóságának öreg?? Ja meg ha párod van azt jó esetbe nem "kúrogatod"...Pffej, elég egy undormány vagy így írásod alapján is... Tégy meg egy szivességet és ne szaporodj ilyen felfogással...Bár gyanítom neked is csak a szád jár, nő közelébe nem voltál még, csak mekkora vagányság már itt a nagy szavakat dobálni :)
2015. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
25%

29:


Szerinted amiket itt leírtam, azokat elmondanám annak a nőnek, akit szeretek és akitől gyereket szeretnék? Nyilván nem.


Nem tartanék szeretőt és nem hagynám el az idősődő feleségem. De mikor összejövünk, akkor még legyen fiatal. Aztán képes vagyok elfogadni azt, hogy ő is pont úgy öregszik, mint ahogyan én.


26 éves vagyok. 14 nővel szexeltem eddig és kb vagy félszázzal csókolóztam. Nagyon jóképű vagyok (mellé 2 méter magas, sportos), de sajnos elég visszahúzódó így hiába tetszem nagyon sok nőnek, ezt nem tudom mindig szexre váltani, mert nem merek sokszor kezdeményezni. Tudom hogy kb majd 30-35 évesen akarok családot egy durván 20-25 éves nőtől.


Te lány vagy? Mert oké hogy nem beszélünk egy nyelvet akkor. Tényleg elnézem ezt. Én most úgy beszélek, mint amikor férfi baráti társaságban vagyok, tehát nem válogatom meg a szavaim és ami a szívemen, az a számon. Megértem ha ez nem tetszik.

2015. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!