Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napos randi után komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napos randi után komoly kérdés-mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!mint már irtam pár nap elteltével a pasi komoly kérdéssel állt felém,szeretnék e gyermeket?Neki is,és nekem is van családom...
2015. okt. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gondolom azt, hogy komolyan gondolja a dolgot veled. De az is lehet, hogy csak kíváncsi. Egyébként hány éves vagy?
2015. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
33L,34F
2015. okt. 7. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt akár már az első randin meg lehet kérdezni mert ha nemmel felelsz és ő szeretne akkor nincs értelme folytatni.
2015. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én elmondtam neki mit gondolok erről,egyezett is a véleményünk,de nem derült ki belőle hogy ő szeretne vagy sem.
2015. okt. 7. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem barátnőmtől az első randin :) Nincs ebben semmi, csak meg akartam tudni, mit gondol erről.

27F

2015. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egyezett a véleményetek akkor dehogy nem derült ki.De ha mégsem volt egyértelmű a válasza akkor miért nem kérdeztél vissza?A randik erről szólnak,kérdezz felelek amíg ki nem elégül minden kíváncsiság.

Meg kell állapodni az elején,hogy nincs tabu kérdés,de lehet passzolni a választ és akkor mehet a felszabadult beszélgetés.

2015. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
arra lettem volna kíváncsi,ha egy pasi ilyet kérdez az mit is jelenthet,de én nőként úgy gondolom valószinűleg nem alaptalan kérdés,és talán az esetek többségében aki ilyet kérdez az szeretne gyermeket...jól gondolom férfiak?
2015. okt. 7. 19:36
 8/11 A kérdező kommentje:
6/7 válaszírónak :)csak annyiban egyezett a véleményünk,melyek azok az alapok amelyre én még egy gyermeket vállalnék..
2015. okt. 7. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,aki ilyet kérdez az általában igen válaszra számít.
2015. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg, hogy ő mit szeretne?

Nálunk is felmerült a kérdés, elég hamar, mivel nekem van már gyerekem, a páromnak nincs. Ő elkönyvelte magában, hogy én biztos nem is akarok... pedig erről nincs szó, csak nem kérdezte meg. Aztán volt egy komoly beszélgetésünk, amiből kiderült, hogy mindketten ugyanúgy gondoljuk: nem létkérdés, de nem zárkózunk el. Egyelőre elnapoltuk a témát, amíg aktuálissá nem válik.

2015. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!