Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megtalálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtalálom az igazit, vagy tényleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
lassan 18 éves leszek, és mégcsak egy kapcsolatom volt, de az is nagyon rövid és jelentéktelen. Több fiú kezdeményezett már nálam, de én egyiktől sem akartam semmit, egyszerűen sem külsőleg, sem belsőleg nem jöttek be. Aki viszont nekem tetszett, az meg észre sem vett. Viszont nagyon vágyom a szerelemre, egy igazi komoly kapcsolatra, de néha úgy érzem, túl nagyok az elvárásaim. Pedig tényleg csak egy szolid, okos, humoros, 20 év körüli pasi kell nekem, akivel egy hullámhosszon vagyunk. Külsőleg olyan vagyok, amilyen, irigyeim szerint ronda, de voltak olyanok, akik azt mondták a hátam mögött, hogy menjek el modellnek, szóval ki-ki döntse el ízlése szerint. Jómagam magamat átlagosnak tartom, nem csúnyának, csak ilyen hétköznapi embernek, akit mindenhol találsz. Kedvesnek kedves vagyok, tanulásban is a legjobbak közt vagyok, bár kicsit sokat filózom és álmodozom. És mondom, nem egy tökéletes külsejű pasira vágyom, akinek 140-es IQ-ja van, hanem egy átlagos, normális férfire, akivel megértjük egymást. Tényleg sokat várok el?
2010. márc. 16. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem sok az amire vágysz,

Csak ilyet ritkán találsz.

De ha még egyedül vagy,

Szívesen ajánlom magamat.

19F

2010. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak az igényeim, csak nőbe... annyira elegem van már, hogy mindehol csak ezekkel az idióta discopi*sákkal lehet találkozni.


De azért sok szerencsét.

2010. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A mottó valóban az, hogy "senki se tökéletes". Mindenkinek vannak erényei, és hibái, mindenkiben lehet szeretni valamit, és ugyanakkor van, ami taszít. Ha valaki megtetszik, akkor nem csak az egyik oldalra kell koncentrálni, hanem figyelembe kell venni mind a kettőt. Persze ez csak az agyi része a dolognak...

Szóval, ha valaki kicsit tetszik, nem kell megijedni mindjárt az első nehézségektől, mindkét fél alkalmazkodik úgy is. Ha meg nem tetszik, akkor is meg lehet találni a boldogságot akár vele is, egy esélyt mindenki megérdemel, aki komolyan gondolja.

Én azt javaslom, hogy ne akard görcsösen, mert az meglátszik, és taszító. Ismerkedj, barátkozz fiúkkal, hátha alakul valami. És ne felejtsd el azt, ami felett a lányok többsége igenis elsiklik: egy fiú-lány barátság egészen más, mint egy lány-lány barátság. Ha úgy tetszik, nem létezik, illetve egy ideig úgy tűnik, hogy igen, aztán vagy elmélyül, vagy elhal. Persze sok energiával fenntartható a köztes állapot, de amíg az egyik fél egyedül van, addig ez nem lehet állandó.

Legalábbis én így gondolom, és talán egyszer én se leszek már egyedül végre...


25/F

2010. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

azért érettségizek föciből,mivel nem maradt más tantárgy

amit választhattam volna,infó,biosz,volt 2 évig,de nem választhattuk bizonyos okok miatt,meg sok volt a tanár váltás,nem tanítottak normálisan,a többi pedig ami érdekelt volna, pl. műv. töri,azt azért nem..mert csak 1 évünk volt belőle..szóval szinte minden ki lett lőve,és maradt a föci,

az osztály fele abból érettségizik,a másik szakmaiból...

így kénytelen voltam beleásni magam...

2010. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

16:12


volt már negatív tapasztalatod fiú lány barátság kapcsán?

vagy kerültél ilyen helyzetbe? csak kérdezem,mert érdekel amit írtál

2010. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8:05

Volt pozitív és negatív is. Ha jól megértettük egymást, bennem könnyen tovább fejlődött, aminek nem volt sosem jó vége. Ha nem jött be annyira, akkor távolságtartó barátság alakult ki, amolyan "keveset beszélünk, de számíthatunk egymásra" típusú. Két esetben előfordult, hogy a lány szeretett volna talán többet barátságnál, de végül úgy döntöttek, hogy nem.

Sok lány ismerősöm van, jobban kedvelem a társaságukat, csak az a gond, hogy bennem nagyon könnyen erős szeretet, és szerelem alakul ki, ha túl közel kerülök valakihez, így vigyáznom kell. De végeredményben jobban kijövök a lányokkal, mint a fiúkkal.

2010. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!