Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez a viselkedés szándékos füllentésnek vagy tudatlanságnak minősül?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki minden próbálkozásánál megkapja a következő szöveget:


"Nagyon kedves vagy, de... legyünk csak barátok. Biztosan lesz olyan lány, aki tud majd téged szeretni".


Tegyük fel, a pasi próbálkozik 50 nőnél, abból a fele elutasítja, 25-től pedig megkapja ugyanezt a szöveget. Vagyis a lányok egymásra mutogatnak, és ide-oda dobálgatják a csávót, nőtől nőig, és mégsem kell senkinek.


Hogy van ez akkor? Most tényleg komolyan gondolják, a "majd lesz valakid, aki nagyon szeret" dumát, vagy csak azért mondják, hogy kopjon már le gyorsan? Ha valódi segítőkészség lenne ezekben a lányokban, nem egyszerűbb lenne megmondani az igazat:


"Nézd, ódivatúan öltözködöl, a stílusod pedig nem jó. Így nem lesz sikered, változtass"


Mi is akkor a helyzet?


2015. nov. 1. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hiába várod a megváltó értelmes választ ,két lehetőség van:

-nem volt szerencséd és nem jöttél be pont adott 50 nőnek mert mindnek más tetszik(ettől még az 51.nek bejöhetsz ,tehát igazat mondtak)

-benned van valami nagy hiba

2015. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

" A lányoknak ennyire ne tudnák, hogy egy nőnek mi tetszik"

Nézd baromira nem érdekel más véleménye. Most én is jöhetnék az ilyen dumával, hogy hogyhogy a férjem nem tudja, hogy a "pasiknak" mi tetszik, miért is kezdett velem, vett el engem, mikor egy "pasi" bottal se piszkálna, blabla.

És hidd el, tudom miről beszélek. A férjem nem jön be nagyon sok nőnek, pedig hihetetlenül jó pasi. De ez engem hol érdekel, ha nekem meg igen?


Tudom, nem rólad van szó... Mond meg a haverodnak, hogy akinek bejön az nem fog birkaként beállni a fujjolók táborába, csak azért, hogy ne lógjon ki a sorból, hanem lecsap a soha vissza nem térő lehetőségre.


De hogy valami "igazságot" is mondjak: Nézd, végtelenül kishitű vagy és hárítod a felelősséget, a hozzáállásoddal van gond. Így nem lesz sikered, változtass. Akarom mondani a haverod változtasson.

2015. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jah, ha meg megmondom, h nem jön be a stílusod, az egész, úgy ahogy vagy, akkor én vagyok a szemét. Én ilyet csak olyannak mondanék meg, aki külön kéri a véleményem és vagyunk olyan viszonyban, h nem sértődik meg rajta.
2015. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kegyes hazugság, akkor mondanak ilyet, ha egy férfi nem elég tökös, határozott és férfias viselkedésű és ezért nem vált ki belőlük erős érzelmeket. De legtöbbször maguk sem tudják, miért nem vonzódnak hozzá, csak nem akarják megbántani.
2015. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi ez a hülyeség, hogy a lányok ennyire ne tudnák, hogy a nőknek mi tetszik? Nekem még egyik barátnőm egyik pasija sem jött be. Szemernyit sem. Az én pasim meg nekik. Nincs ilyen, hogy "nők" hanem egyének vannak és mindenkinek más tetszik. Mit nem lehet ezen érteni?
2015. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"Kérdező, mi ez a hülyeség, hogy a lányok ennyire ne tudnák, hogy a nőknek mi tetszik?"


Nem hülyeség, hanem valós tény. Azért a lányoknak illik tudni, hogy a női társadalomban mi a favorit körülbelül.

2015. nov. 2. 15:14
 17/19 A kérdező kommentje:
A 11-esnek meg ismét elmondom, hogy NEM rólam szól a kérdés. Mindegy, úgy látszik ebbe a topikba csak buta emberek látogatnak.
2015. nov. 2. 15:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Tudatosan csináljuk ezt, és igen tisztában vagyunk vele, hogy mi tetszik nekünk, DE az is elég, hogy vissza utasítjuk a pasikát, nem kell ezt még azzal is tetőzni, hogy ha talán x-y rongyot vennél nagyobb esélyed lenne. Nem azt kérdezte meg tőlünk, hogy miben változzon, hanem hogy nálunk van-e esélye.
2015. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha valódi segítőkészség lenne ezekben a lányokban, nem egyszerűbb lenne megmondani az igazat:


"Nézd, ódivatúan öltözködöl, a stílusod pedig nem jó. Így nem lesz sikered, változtass"



Én egy vadidegennek soha nem tartanék stílustanácsadást, hát ki vagyok én, h megmondjam, elég divatos-e a kabátja, vagy hogy túl forest gump-os a kockás inge. Persze, ha kikéri a véleményem, akkor nagyon szívesen és őszintén válaszolok. De még sose volt olyan, h egy ismeretlen pasi tőlem, ismeretlen nőtől akart volna ilyet kérdezni.


...és igen, ha egy ismeretlen ffi leszólít az utcán és nem jön be, akkor udvarias sablonszöveggel fogom elküldeni, mert nem vagyunk olyan viszonyban, h nyíltan beszéljünk, nem is tudom, h egyáltalán lehetek-e vele nyílt, mivel nem ismerem.

Mint a hivatalos levelezésnél, amikor a felek nem ismerik egymást személyesen, itt is megvannak a formulák. Nem értem, mi ezzel a probléma.

2015. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!