Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy összes lány akit ismerek és tetszik, az foglalt?

Figyelt kérdés
Az ismertségi körömben minden lány foglalt aki bejön nekem. Illetve ha megismerek valakit, és tetszik, meg már kezdek vonzódni hozzá, arról mindig kiderül ,h van barátja. A saját korosztályomban(20-24 évesek) minden általam ismert csinos lánynak van párja, és a legtöbbnek egy nálam 5-8 évvel idősebb csávó. Egyetemre járok, nem könnyű szakra ami eléggé lefáraszt ,így nem marad energiám párkeresésre, pedig jó lenne, ha lenne párom, mert az feltöltene, sokkal energikusabb lennék, és az egyetemen is jobban teljesítenék. Az egyetemen azok az évfolyamtársaim sokkal energikusabbak és jobban teljesítenek, akiknek van párjuk. én viszont mostanában elég fáradt vagyok, nehézkes,belefáradtam az egyedüllétbe, de nincs energiám társkeresésre, már unom hogy mindig kiderül, h foglalt lány után teperek.

2015. nov. 2. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, az a probléma, hogy azok a nők, akik azt mondják, rengeteg normális szingli nő van, akár ők maguk is vagy a barátnői körükben, azok mindig azt mondják, hogy rossz helyen keresgélsz. Ha te pedig megmondod nekik, hogy mutassanak jó helyet, magukra már nem mutogatnatnak, mert foglaltak, vagy ezer plusz egy éve egy számukra alig- vagy semennyire- ismert egyén után epekednek. Tehát ott vagy, ahol a part szakad. :D
2015. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

#10


Gondolom példával nem tudnád alátámasztani. Én vizsont igen.



Na ez a baj!

2015. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán mersz próbálkozni?


Pl. ott vagy a buszon/boltban/utcán/plázában/bárhol. Rád néz egy szép lány. Ő is tetszik neked. Oda mersz menni hozzá mondani valamit, vagy nem?

2015. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Illetve még ami a #11 mondott.
2015. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Dehogynem tudnám. De abba is belekötnél, úgyhogy hagyjuk is. Ha neked jobb a rinyálás, egészségedre.


Ha ilyen negatívan megbélyegzed a nőket, ne várd, hogy a karjaidba fussanak.

2015. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%

#15


Nem tudnád... Szépen kitérsz inkább.

2015. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Vedd aminek akarod, én nem fogok fölöslegesen fáradni a meggyőzéseddel. Az olyanok elé, mint te állíthatnék ezer ellenpéldát, mégsem adnának igazat nekem.


Aki akar, az talál normális lányt, aki meg nem, az feljár ide picsogni.

2015. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem kell mindjárt itt egymásnak esni, nem azért írtam ki a kérdést.

Nekem nincs bajom a nőkkel, biztos vagyok benne hogy egy csomó csinos szingli lány van, csak hát ugye én pont nem velük találkozom. Buszon néha szoktam szemezgetni lányokkal, volt egy akin láttam , h sokszor visszanéz, odamentem hozzá, beszélgettünk is egy kicsit, de hát kiderült, h van barátja, a változatosság kedvéért. Lehet, h tetszettem neki, meg sztem szimpatizált is velem, de nyilván annyira nem voltam az esete, h a kapcsolatát felrúgja miattam.

2015. nov. 2. 11:35
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

#17


Ahogy elnézem egy hiteles és bizonyított példa előkaparása is komoly nehézségekb ütközött így maradt a "vaker-attack" :D

2015. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#17


Amúgy Te is itt vagy :D

2015. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!