Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az introvertált, otthonülős fiúk?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, egész nap otthon döglök, eszem, iszom, alszom, stratégiai játékokat játszom, tanulok, olvasok, kondizom, sorozatokat nézek, nagyon ritkán teszem ki a lábam a házból, max ha egyetemre bemegyek, vagy bankba ügyet intézni, meg ilyen extra programokra, hogy pl. kb. havonta elmegyek luxusétterembe, évente 1-2x elutazom luxusutazásra, szóval csak legjobb programokra, ilyen ha már csináljuk csináljuk jól alapon megyek el otthonról. Nem igazán igénylem a társasági életet, hidegen hagynak, nem érdekelnek más emberek. Egy lánnyal viszont szívesen összejönnék, átlagon felülien nézek ki, de eddig csak rövid kapcsolataim voltak, még nem találtam olyan lányt, akinek pont ilyen igényei lennének mint nekem, hosszútávon is velem akarna lenni, aki szeret sokat dögleni, és nem akar állandóan ide-oda mászkálni, inkább csak ritkán de akkor minőségi programokra. Vajon van ilyen lány egyáltalán?

2015. nov. 3. 14:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nem vagyok lány, de ha az lennék bejönnél a leírtak alapján.
2015. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerősöm, aki ismerős révén járt luxusétteremben, és megosztott pár fotót, amikről az jutott eszembe, hogy és ezzel jól is lehet lakni? :-)

Nem tudom, te mit értesz luxus alatt ilyen téren. Én nem zárkózom el a kísérletezéstől, de legjobban az ízlik, amit magunk főzünk, mert az olyan, ahogy szeretjük. Nem mindig jobb a drága.

Utazni én megvagyok fapados módon is, ez is élmény és nagy kaland, igazából ha nem így gondolkodnék, sehova nem jutottam volna el. :-) Nyilván nem utasítanám el a luxust, ha lehetőség adódna kipróbálni, de nem is kaparom a falat érte. Egy ugyanolyan kalandnak fognám fel, mint az eddigieket. Tartósan viszont nem ragaszkodnék hozzá, akkor kevesebb jutna a további terveimre, és akad pár. :-)

Nem zárkózom el az otthon pihenéstől sem, de én mozgékonyabb ember vagyok, nekem ez a te verziód fullasztó lenne. Nem nagyon tudnánk zöld ágra vergődni. Én igazából nem is akarom senki idejét rabolni, hogy tegyünk egy próbát, hátha mégis, mert tudom, hogy esetemben nem lenne működőképes. Biztos van, akinél igen, én nem olyan vagyok.

Ha állatnak születtem volna, talán valami repülni tudó madár lennék. :-)

2015. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát én meg egy galápagosi teknős:D.
2015. nov. 3. 22:22
 24/24 anonim ***** válasza:
nem jönnél be. lehet hogy külsőre igen, de ilyen életfelfogással, az élethez való viszonyoddal, lelkesedés hiányoddal nem tudnék mit kezdeni, én nagyon nagyon más vagyok.
2015. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!