Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony vagy sportos srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony vagy sportos srácok! Komoly kapcsolatra összejönnétek egy duci lánnyal?

Figyelt kérdés
90kg és 167cm a lány. Gyönyörű arca van és nagyon aranyos. Komoly kapcsolatra összejönnétek egy ilyen lánnyal? Olyan fiút szeretne aki vagy vékony vagy sportos. Igényes és azért jóképű is. Van erre esély?
2015. nov. 3. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed rögtön akadályba ütközött: olyan fiút szeretne... mi meg olyan lányt szeretnénk! Ez visszafele is igaz. Valakinek bejönnek a molett, duci lányok (nekem is, bár sajna emiatt is lett vége most egy 1 éves kapcsolatomnak..), valakinek nem. nekem bnőm elég duci volt, az orvos is mondta neki, h min. 20 kg-t kéne leadjon. Én segíteni szerettem volna neki, ő viszont ezt sértésnek, támadásnak vette. soha ne mondd hogy soha, de ezek után nem valószínű h egy duci esetleg molett lánnyal összejönnék. allítólag jóképű vagyok, még nem igazás sportos, de egyre többet mozgok. (én közel 5 kg-t adtam le szakítás után, az ideg miatt.. ez még most is tart) 27/f
2015. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok, de szerintem nem feltétlen van köze az ízlésemhez. Ha híznék, akkor gondolom ugyan az tetszene. Mindig is a vékony lányok jöttek be. Bocsi, hogy ezt mondom, de egy ducinál/teltnél nem is próbálkozom, mert hidegen hagynak. Egyszerűen nem jönnek be. Max, mint barát, de semmi több.

A szépség pedig relatív. Hogy most kinek vagyok jóképű és kinek nem, az megint más dolog. Többször kaptam pozitív visszajelzést :)

Viszont van, aki vékony és bejönnek neki a teltebb lányok. Ismerek is ilyet. A fiú vékony eléggé, a lány pedig teljesen az ellentettje, túlsúlyos (eléggé). De ennek ellenére teljesen jól kijönnek egymással, élik a kis életüket :)

Ugyebár csak külsőről beszéltünk. Előző példában lehet, hogy a fiúnak nem jön be a duci, vagy ellenkezőleg. Tehát lehet nem éppen pont a külső miatt vannak együtt.


Egyébként, ha bánt, hogy duci vagy, akkor annak 1 módja van. Az pedig a fogyókúra. Az alakon lehet változtatni, csak idő és akarat kérdése

(egészséges emberről beszélek)

2015. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem. mivel én 192 cm magas vagyok és ehhez "mindössze" 86 kg. 167 cm-hez inkább nem írom le, hogy mekkora tömeget tartok optimálisnak.
2015. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Szeretne villogni malacka?

Ejnye-bejnye

2015. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

sportos, kondizós srác vagyok, és bármilyen furcsa, nem tetszenek a hozzám hasonlóan sportos vagy vékony lányok :D

szeretem, ha van mit fogni, szerintem szexik a molettebb lányok ;)

ismerőseim szokták vele húzni az agyamat, hogy milyen barátnőim szoktak lenni, de de nem érdekel, nekem ez tetszik.

egyébként 167/90 még nem kövér szerintem.

2015. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
Én is kíváncsi lennék arra a gyönyörű arcra. 90 kiló szerintem sem duci, én egy gyerekszülés után vagyok 168 cm-hez 66 és 6 kiló felesleget érzek magamon. 90 kiló ehhez a magassághoz totális elhízás.
2015. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem mit akarnál te egy sportos sráctól. Ha felmerült benned ez a kérdés és még ki is írod akkor úgy látom a változás kilőve.


Lusta vagy szart eszel szarral, a sportos emberek nem lusták, és egészségesen táplálkoznak. Na most, ha te nem akarsz változni akkor mit csinálnátok együtt ? Magad mellé hízlalnád ? Egy 90kg-os lány nem lehet túl mozgékony sehova nem tudna elmenni veled te meg megsértődnél, ha akkor úgy dönt, hogy elmegy a haverokkal. Nem lenne közös pont az életetekben. Keress magadhoz való lusta embert vagy ideje megmozdulni :)

2015. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem kezdj el sportolni és egészségesen táplálkozni. Járj el futni, kondizni, fitneszre, stb. Nem olyan nehéz lefogyni, csak az a fontos, hogy nem ész nélkül fogyókúrázni kell (mert azt még tartani is nehéz), hanem egészségesen és mértékkel enni, és mellette sportolni. Az elején persze lehet, hogy a mértékkel evés is koplalásnak fog tűnni és úgy fogod érezni magad, hogy mindjárt éhenhalsz, de egy idő után meg fogod szokni. Ezt azért mondom, mert egy időben én is kicsit elhíztam. Változtatni akartam ezen, nagyon zavart. Az elején nehéz volt rávennem magamat arra, hogy kilométereket fussak és edzésre járjak, de eltelt pár hónap és kifejezetten élveztem azt, hogy kétnaponta lefutok egy 5 km-t, néha meg 10-et. Az is nehéz volt, hogy átálljak az egészségesebb táplálékokra, de sikerült (kóla, chips, meki, hambi, sütik, pizzák, ice tea kilőve).

Nem tudom mennyire vagy duci, mert az egyéb paraméterektől is függ, nem csak a magasságtól és súlytól, de tény, hogy az elején szenvedni fogsz a futással, de ez az ára a fogyásnak. Végül amúgy én magam is meglepődtem azon, hogy milyen könnyen le tudtam fogyni (leginkább elhatározás és küzdeni akarás kellett hozzá). Pedig nem koplaltam. Max az elején este 6 után nem ettem, akkor az azért nehéz volt, de aztán átálltam az este 8 után nem evésre. Úgy is működött.

Egyél sok csirkét, tojást, zöldséget, vitaminokat. (előbbi kettőt a fehérje miatt) Krumpli helyett mindig rizst egyél köretnek. Az innivaló víz legyen, jó ha veszel hozzá pezsgőtablettát. (kóla, ice tea, minden cukros üdítő kizárva) Ha a futástól már lefogytál valamennyire, akkor menj el konditerembe és kövess szálkásító edzésterveket és étrendeket.


Ha addig is szeretnél barátot, akkor azt mondom, hogy a vékony és nemronda kategória még össze is jöhet, mert vannak srácok, akiknek bejönnek a duci csajok (is). Az izmosról és jóképűről viszont akkor kezdj el álmodozni, amikor már mondjuk 70 kiló vagy és mutatod a fittség leghalványabb jeleit. Amikor el voltam hízva, nekem sem az volt a legnagyobb problémám, hogy hogy lesz így modell barátnőm...


26, fiú


(és ajánlom olvasásra ezt, nekem sokat segített: [link] )

2015. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

18. hozzászóló vagyok és nézd mit találtam neked: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Egy állítólagos sportos izmos srác, aki azon picsog, hogy nem tud duci barátnőt találni, holott az az ideálja.

(Hajrá! ;) Ha összejöttök, sikerdíjat kérek :D )

2015. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!