Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű vagyok, de eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, de eléggé visszahúzódó, hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
A külsőmmel elégedett vagyok, sportosan vékony testalkatom van, meg helyes az arcom. Viszont igen visszahúzódó fiú vagyok, nem egy társaság közepe, nehezen nyílok meg, és csak kevés embernek, felszínes kapcsolatokat nem alakítok ki, mert annak nem látom értelmét. Nem szeretek bulizni, piálni, cigizni stb. mint a kortársaim nagy része. Inkább otthonülős típus vagyok. Szerintetek hol, vagy hogyan tudnék a legnagyobb eséllyel párt találni. A lányoknak vajon bejönnek az ilyen típusú fiúk, vagy inkább az ilyen nagyhangúakat szeretik?

2015. nov. 20. 10:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez így nem lesz egyszerű.
2015. nov. 20. 14:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem. Majd csak találsz valakit.
2015. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát miután a napjaim abból állnak, hogy egyetemre járok-tanulok-alszom-egyetemre járok-tanulok-alszom...Nem túl nagy a valószínűsége, h közben bárkivel is megismerkedem akivel összejöhetnék. Ilyen egyéb programokra csak hetente vagy havonta szoktam menni, és akkor sem nagyobb társasággal, hanem csak 1-2 emberrel találkozom.
2015. nov. 20. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha ritkán mész el ismerkedni, akkor interneten is lehet nem tudom mi a véleményed róla.
2015. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fent vagyok egy ilyen internetes oldalon, de nem látom sok értelmét. Kb. hetente nézek oda fel. A csajok love-olnak ,meg válaszolnak, meg van aki magától ír, de találkozni csak nagyon kevesen akarnak, akikkel meg eddig találkoztam, csalódást okoztak élőben, mert vagy tök másképp viselkedtek mint chaten, vagy tök másképp néztek ki mint a képen.
2015. nov. 20. 15:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondhatni echte ugyanaz a helyzetem ami neked... Mind a külső mind a belső tulajdonságainkban, mind pedig abban, hogy egyetemisták vagyunk, hasonlítunk. Az internetes ismerkedéssel nekem is csak rossz tapasztalataim vannak, amelyik lány találkozni szeretne azzal már van baj, vagy külsőre vagy belsőre...

Hogy hol ismerkedhetnél? Nem egyszerű kérdés :D

Konditerem és egyetemi könyvtár ami hirtelen eszembe jut, utóbbi talán reálisabb, ami a pártalálást illeti.


Meglepődtem, hogy menni közös van bennünk a leírásod alapján...


19/F

2015. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!