Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdés:Van 1 fiú a buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés:Van 1 fiú a buszon akivel mondjuk jóban vunk beszélgetünk, simogatja a lábam, kezem, csikiz stb. A bnőim szerint akar vmit de én nemtom.27. én rátudnák nála kérdezni, de nemtom pontosan mire kéne. Szerintetek? Vagy beszélnétek 1általán vele?

Figyelt kérdés
Pontositás: A buszon mikor jöttünk, nemigazán beszélgettünk mert felszállt egy régi ismerősöm, és vele beszéltem. Osztálytársaim szerint féltékeny volt és tetszem neki. Mióta ez a dolog volt egyre kevésbé tudom én mit érzek. Barátnőim szerint ezek jelek, de mi a fiú haverjaimmal is igy viselkedünk, puszi, lökdösés ilyesmik. (ő még nemadott puszit). Szal én nemtekintem igazi jelnek, főleg h még 1 csajjal hasonlóan viselkedik. Az a csaj 14, a srác 18 múlt, én pedig 17 múltam.Én nemhiszem h szeretnék tőle valamit,de nemtudom..lehetséges. De ha rákérdezek nála és aztmondja ő igen akkor mitcsináljak? Segitsetek!
2010. márc. 20. 23:23
 1/6 anonim válasza:
Sztem tetszel neki, kérdezz rá szimplán... ha azt mondja igen és neked is bejön akkor hajrá!
2010. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Én is erre gondoltam, de én attól félek, ami utána lesz. Ha semmi nemlesz akkor jól beégtem, elmondja mindenkinek, és az egész falu rajtam röhög majd. Falun mindenki mindent tud.Még ha nem ő mondja el, és nem is én akkor is. És nemolyannak ismerem aki tud titkot tartani. :S Én félek elmondani is neki, meg félek a válaszától is, és a következményektől is. Ezekután ha nemlesz semmi beszélni sem fogunk, és ciki lesz találkozni is...:S
2010. márc. 20. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

mi van ha beégsz ??? összedől a világ???

MERJ kockáztatni! azokból válnak bátor emberek bármilyen téren és nem más emberek véleményére kéne adni....

2010. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én megkérdezem mindenképp, meg is merem, csak én nemvagyok biztos benne hogy akarok tőle valamit. Én csak tudni szeretném h ő szeretne e valamit. Ha tudni fogom leheth az én érzéseim is megváltoznak, de igy nemtudom, mit szeretnék. Szeretném is meg nemis.:S
2010. márc. 21. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Anno, 16-17 éves koromban én is így viselkedtem az egyik barátnőmmel buszon, és igen, akartam volna valamit...

Puszit azért nem ad neked, mert fél, hogy így kiderül mit érez. Nem szeretné magát leleplezni... Ha meg is kérdezed tőle, lehetőleg ne legyen ott senki, mert akkor úgysem mondja meg, vagy hazudni fog.

Sok sikert..:)

2010. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma is együtt utaztunk, és ott voltak a haverjai, és hát ennek ellenére is elkezdtünk beszélgetni pár szót, aztán nagyon semmi, de mikor majdnem hazaértünk akkor megint elkezdett fogdosni, átkarolni, beszólogatni a haverjai előtt is...most csak a haverjai előtt szeretne ,,nagynak látszani,, vagy ez komoly lehet?
2010. márc. 24. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!