Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig lemondják a csajok a második randit nálam? Vannak még nem karrierista falusi lányok?

Figyelt kérdés
Pedig csak elmondom nekik,hogy a nők dolga a szülés,otthon nevelni a gyermekeket,összetartani a családot,vezetni a háztartást!A férfié a feleség számára a biztonság megteremtése(anyagi,fizikai)és a haza védelme!Undorodnom kell a mai magyar nők90%-ától!Ki fog a magyarság halni a karrierista nők miatt.Nézzétek meg,hogy ahol így van:latin-amerika,ázsia,afrika ott megfelelő a társadalom reprodukciós képessége,de nálunk...alig van gyermek!
2010. márc. 22. 11:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert talán az első randit nem evvel kéne kezdeni amúgy ne haragudj de a stílusod se megnyerő :D Tényleg szép és jó hogy te dolgoznál eltartanád de a nők sem szeretik leélni az életüket a négy fal között úgy hogy kb kuss a neve és a konyhában a helye ..
2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nekem tetszene;-P.
2010. márc. 22. 11:34
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt szobatársam volt ilyen nézetű...

Elvont :|

2010. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nem karrieristákkal az a gond, hogy ők valószínűleg csak a pénzedért lennének veled, mert olyan biztonságos "semmit sem csinálni", miközben Te eltartanád. Úgyhogy biztos találsz ilyeneket, tuti, hogy vannak, de ne várj tőlük csodát. Gyermeket meg többször is meggondolja az ember jó esetben, hogy be merje-e vállalni. 27L
2010. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
jaa valami ebben elég furcsa mellesleg szerintem sok okos nő van és jó karriert futhatnak be és nembiztos h nekik az jó hogy otthon ülnek és semmit sem csinálnak gonold bele a helyzetükbe nekem nem tetszene énis elszeretnék érni valamit a helyükben. a sok okos nő alatt azt értem hogy a gimikbe több lány van mint fiú, amit én eddig láttam.
2010. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
fura egy felszerelés vagy
2010. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Faszikám, ez egyértelmű provokáció.
2010. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk lehet, hogy nem is az a bajuk, amit mondasz, de ha nekem a csaj elso randin elkezdene arrol beszelni, hogy mi majd osszehazasodunk meg lesz harom gyerekunk meg csaladi hazunk meg ket szep kiskutyank, Visegradon fogunk lakni es lesz egy fagyizonk a Duna-parton, valszeg en se hivnam tobbet... meg ha ugyanez lenne a tervem, akkor se biztos... ijeszto dolog ilyenekrol elso randin dumalni.


19/F

2010. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen :D jártam már úgy hogy első héten már esküvői újságot hozott a srác nekem mutatóba ,dobtam is :DBár nem csak ezért.
2010. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolkodásmóddal ne csodálkozz, ha nem kellesz senkinek. Ne hogy már te szabd meg, hogy mit csináljanak a nők. Nagyon gáz vagy.
2010. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!