Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig lemondják a csajok a második randit nálam? Vannak még nem karrierista falusi lányok?

Figyelt kérdés
Pedig csak elmondom nekik,hogy a nők dolga a szülés,otthon nevelni a gyermekeket,összetartani a családot,vezetni a háztartást!A férfié a feleség számára a biztonság megteremtése(anyagi,fizikai)és a haza védelme!Undorodnom kell a mai magyar nők90%-ától!Ki fog a magyarság halni a karrierista nők miatt.Nézzétek meg,hogy ahol így van:latin-amerika,ázsia,afrika ott megfelelő a társadalom reprodukciós képessége,de nálunk...alig van gyermek!
2010. márc. 22. 11:30
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Az a nő aki nem vállal gyermeket,csak a karrierjét építi:a szememben egy lazsnyag.
2010. márc. 22. 15:26
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel a véleményed? Nekem van párom, neked nincs. Akkor mégis ki van előrrébb? Ki mondta hogy nekem nem lesz gyerekem? És mi van akkor ha tényleg nem lesz? Semmi közöd hozzá! Én nem nézem le ha valakinek az a vágya hogy 10 gyereket szüljön miközben én dolgozni szeretek! Te viszont lenézel mindenkit aki nem úgy gondolkodik mint te! Ha pl a barátnődnek nem lehetne gyereke akkor kidobnád mert selejtes? Nem veszed észre hogy nincs igazad? Szerinted miért nincs barátnőd? Az egész világ hülye és csak te vagy egyedül normális?
2010. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
ezt mondom. :) valamiben nektek a nehezebb, valamiben nekünk. szépen kivan találva ez az élet na. :)
2010. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
jaj ez erre ment: 15:07
2010. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
15:42: hagyjad, ő übermensch, ő még a Teremtőnél is jobban tud mindent és neki van igaza. :) nem éri meg vele foglalkozni, majd biztos talál ő is magának olyan önbizalom hiányos nőt aki mellette is boldog lesz. mondom, szépen kivan találva ez az élet. :)
2010. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy tehén az ólban. Jópénzért eladó!
2010. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!