Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig lemondják a csajok a második randit nálam? Vannak még nem karrierista falusi lányok?

Figyelt kérdés
Pedig csak elmondom nekik,hogy a nők dolga a szülés,otthon nevelni a gyermekeket,összetartani a családot,vezetni a háztartást!A férfié a feleség számára a biztonság megteremtése(anyagi,fizikai)és a haza védelme!Undorodnom kell a mai magyar nők90%-ától!Ki fog a magyarság halni a karrierista nők miatt.Nézzétek meg,hogy ahol így van:latin-amerika,ázsia,afrika ott megfelelő a társadalom reprodukciós képessége,de nálunk...alig van gyermek!
2010. márc. 22. 11:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól, h egy nőnek van végzettsége és nem egész életében háztartásbeli akar lenni, még nem karrierista és szülhet gyerekeket. Kicsit revízionálni kéne a gondolkodásodat.
2010. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
11:47-es válaszoló:szánalmas nő vagy.
2010. márc. 22. 12:37
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne szánalmas? :D te vagy az hallod h SENKINEK se kellesz mert egy hímsoviniszta gyökér vagy. :D első randin ilyet bedobni? ilyet..ááhhh...életemben nem hoznék fel ilyen témát...főleg ilyen nézőponttal mint a tied.


a másik meg az h rettentően beszűkült agyú vagy...tudod mivan latin-amerikában,ázsiában és afrikában? mélyszegénység. és tudod miért van ott sok gyerek? mert olyan buta, felelőtlen emberek laknak ott mint te.



az egy másik dolog h én is ellenzem a karrierizmust, de akkor se a nő dolga az h gyereket szüljön, se az h háztartást vezessen. Képzeld, ha az én feleségem nem akar majd gyereket akkor nem lesz, és elfogadom majd mert szeretem. SŐT! főzni is én fogok mert szeretek főzni...SŐŐŐT! mosni is én fogok mert kemény 5 perces munka de jól esik ha segítek és könnyebé teszem a másik napját.


nah lehet reportolni, lehomározni, pedig férfibb vagyok ezerszer nálad. ;)

2010. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

13:17, sok ilyen kéne, mint Te, a Kérdező tanulhatna tőled!


Kedves Kérdező, nehogymár leszánalmasozz egy Hölgyet (nagybetűvel)! Tudod, a Te dolgod a tisztelet! Süt belőled, hogy utálod a nőket, csak házvezetőnőnek meg ingyenk.vának jók neked. Kezdem azt hinni, hogy azért nem engeded dolgozni őket, hogy Te dirigálhass, mint aki a pénzt viszi haza. Ki kell ábrándítsalak: nem a pénztől lesz szava bárkinek is, tehát ha nem is dolgozik majd a feleséged, attól még ugyanannyi szava lesz, ha nem több, mint neked...


De amíg ilyen vagy, a jó Ég mentse meg a nőket tőled. Bár a vér nem válik vízzé...szóval sajnállak.

2010. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki karrirt fut be,dolgozik annak is van családja,rengetegen csinálják így.Szülni pedig ésszel kell,annyi gyereket,amennyit a pár még el is tud tartani.Kevesen engedhetik meg maguknak,hogy egy fizetésből hatalmas családjuk legyen.Ezért van kevés gyerek Magyarországon,mert nem tudnak a családok sokat bevállalni.

Afrikában azért van sok gyereke,mert nem ismerik a védekezést és mindezt úgy,hogy a nem megfelelő táplálkozás és higiénia miatt rengeteg gyermek meg is hal.Ázsiában pedig már korlátozni kellett a gyermekek számát egy családon belül,mert túlnépesedtek.

Az mindenesetre visszataszító,ahogy a női nemről gondolkozol.A nő sem ingyen rabszolga,sem házi prosti,sem ellésre használt állat.Amíg így gondolkozol,addig ne csodálkozz,hogy egyedül vagy és nincs második randi.Hozzáteszem nem is baj,ha nem szaporodsz.

2010. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok szánalmas a srác egy drogos idegbeteg állat volt aki szakítás után még jól meg is akart verni :D Bocs de nekem ilyenre nincs szükségem ,arra meg főleg nem hogy valaki az első héten feleségül akarjon venni,felesleges lett volna hisz én nem voltam még szerelmes és amúgy se jó igy beleugrani mert annak vállás a vége.(persze van kivétel)Amúgy meg tudod mit lehet szánalmas vagyok de nekem van egy 3 éves kapcsolatom ami nagyon is jól müködik..szóval nem lehet hogy mégis te vagy a szánalmas?
2010. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak azt a fontos hogy ne haljon ki az ország vagy tényleg ez a vágyad? Biztos vannak ilyen nők. De tudod ez nagyon nagy sértés egy nőnek! Mégis miért menjen el veled másik randira, ha te lenézed mert dolgozni és tanulni akar, mert szerinted csak arra való hogy szülje a gyerekeket mint egy tenyészkanca aki csak annyit tud mondani hogy "őőő he" mert ki se járta az iskolát nehogy karrieristának nézd?? Szülni nem azért kell mert kihal az ország hanem azért mert gyereket akar valaki!

Minek tetted fel a kérdést itt, ha csak a saját igazad kiabálod és másokat meg sem hallgatsz, és azt sem veszed észre hogy senki nem ért veled egyet? Ha ilyen merev vagy akkor sosem fog megoldódni a problémád! Ezek szerint te nem is nagyon akarod hogy megoldódjon, különben meghallgatnál másokat is.

2010. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom,számomra visszataszítóak a mai fiatal nők.
2010. márc. 22. 13:34
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál még, hogy a legtöbb nő nem azért dolgozik, mert karrierista, hanem mert egy fizetésből (a férjééből, élettársáéból) nem tudnának megélni?


22/l

2010. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%

Ha lenézed őket akkor miért akarsz velük lenni? Tudod tisztelned kell az embereket. Mert különben nincs jogod hozzájuk. Neked tényleg csak egy tenyészszuka kell... Könnyű neked, bezzeg ha neked kéne szülni meg elviselni a sok megkülönböztetést! A férfiak még egy náthától is képesek meghalni...

Hogy gondoltad hogy lenézed azt aki máshogy gondolkodik? Úgy érzed nincs más igazság a földön csak a tiéd? Úgy érzed több vagy mert férfi vagy? Ez nem így van. És tudod amikor rajtad kívül 16 ember gondolja az ellenkezőjét akkor már elgondolkodhatnál hogy nem neked van igazad...

Neked szerintem egy kutya kell aki szül egyszerre tizet, és szótfogad, nem beszél vissza, mert egy nő egyenrangú fél...

2010. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!