Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig lemondják a csajok a második randit nálam? Vannak még nem karrierista falusi lányok?

Figyelt kérdés
Pedig csak elmondom nekik,hogy a nők dolga a szülés,otthon nevelni a gyermekeket,összetartani a családot,vezetni a háztartást!A férfié a feleség számára a biztonság megteremtése(anyagi,fizikai)és a haza védelme!Undorodnom kell a mai magyar nők90%-ától!Ki fog a magyarság halni a karrierista nők miatt.Nézzétek meg,hogy ahol így van:latin-amerika,ázsia,afrika ott megfelelő a társadalom reprodukciós képessége,de nálunk...alig van gyermek!
2010. márc. 22. 11:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
34%

Utolso: azert hogy a ferfiak egy nathatol kepesek meghalni, az eleg szar altalanositas...


19/F

2010. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Ez van... Tapasztalat. Csak jár a szátok. De ha egyszer kipróbálnátok milyen menzeszelni, teherbe esni, meg szülni st...! Milyen duma ez hogy a nőnek csak az a dolga hogy szüljön?
2010. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok az "előző" akiről irsz de egyébként ez tényleg sok pasival igy van tisztelet a kivételeknek mert olyn is van jó számmal.és a nők között is van aki meghal egy kis náthától szinte.(nő vagyok)
2010. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
a házasságok több mint fele válással végződik.ara nem gondoltál még, hogy mit kezd magával a nő ha nincs munkája, és a nyakán a 1, 2, 3 gyerek?
2010. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nemtudom,számomra visszataszítóak a mai fiatal nők."


Akkor több lehetőséged is van:

- Választasz 60 fölötti nőt

- Maradsz a kutyáknál

- Egyedül élsz életed végéig

2010. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy visszataszítanak téged a nők, legalább egy életét se fogod megkeseríteni azzal, hogy valamelyik párja leszel -.-"
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
30%

"Jar a szatok" - senki se ertett meg egyet a kerdezovel, mirol beszelsz?


Elhiszem, hogy van olyan, aki nathatol is "meghal". Hat haljon meg, nem erdekel...


19/F

2010. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem itt, hanem általában a férfiaknak... Pedig azt sem tudják milyen, de azt nagyon jól tudják hogy kéne viselni a terhességet vagy egyéb dolgokat, meg hogy kinek mi a dolga...
2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

70%os: azért ne essünk át a ló túlsó oldalára sem...szerintem mind2 félnek egyaránt megvannak a feladatai és nem kell egyik félnek sem azt fitogtatni h neki mennyivel rosszabb, mert az nagyon szánalmas dolog és ne csodálkozz ha senki se fog elvenni.


13:17es voltam. 19/f

2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a feladata amit ketten megbeszélve kiosztanak. Nincs egy ilyen szabálykönyv, hogy a férfinek ez a dolga, a nőnek meg az... És ki mondta hogy nem vagyok még férjnél? :) Mondjuk az én párom nem utálja a karrierista nőket és nem akar engem tenyészteni hogy ne haljon ki a magyar. Szerinted ebben az esetben mégis ki vállal nehezebb dolgot? A férfi dolgozik. A nő is ugyanúgy tud dolgozni, de mellette még egyáb női bajokat is el kell viselnie, szülnie stb... Igenis ebben a kérdésben a nőnek a nehezebb. Más kérdésekben meg a férfinek.
2010. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!