Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ennyire fordítva működün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ennyire fordítva működünk? 22L

Figyelt kérdés

Ha tetszik nekem egy srác és látom, hogy felfigyelt rám, vagy észreveszem, hogy gyakran néz, akkor én is felveszem vele a szemkontaktust, keresem a tekintetét a 'tömegben' stb. Én azért teszem, mert akarnék is tőle valamit. Mi másért bámulnám? Senki sem hülye, hogy olyan emberen legeltesse a szemét, aki egyáltalán nem jön be neki, sőt, nemde?


A fiúknál-férfiaknál nem így van? Nem arra kell gondolni, akit 1-2x megnéztetek, hanem akit majd minden alkalommal, ha láttok. Van olyan, hogy ennek ellenére, hogy így nézitek, mégsem akartok semmit? Akkor mire bámulni feltűnően, amit bárki kiszúr. És ismételném magamat, itt nem arról van szó, hogy megnéztek egy kipakolt dekoltázst, vagy egy kerek feneket. (mert nincs kint semmi)


2015. dec. 30. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Szerintem ez altalanositas. Pl.en olyanokat bamulok, akivel szivesen elkepzelnem a jovomet. Aztan az esetek 90%-aban csak kepzelet marad dehat ez mar mas tema na
2015. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ember azt bámulja, amit tetszik neki (elméletileg). Én ezt a bámulást eddig tudtam hová tenni, de most már nem is tudom. Jó, most jön az, hogy vásárlás közben is mindent megnéz az ember, de nem veszi meg. De ha nekem nem kell az a "cipő", nem megyek vissza 50x megnézni. Lehet fura hasonlat, de jogos.
2015. dec. 30. 16:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy még megnézem az "árut" még nem biztos, hogy kell is :D

Osztok, szorzok, és ha az egyenlet végén az jön ki, hogy off, akkor hagyom.

That simple.

2015. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Tudtam, hogy majd ezzel jön valaki. De ha nem kell, miért mész vissza megnézni újra és újra? :)
2015. dec. 30. 16:57
 5/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nálam nem működik fordítva. Én azt a lányt nézem rendszeresen, akivel el is tudnék képzelni valamit illetve tetszik.
2015. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akit 1-2x megnézek azt megnézem mert fura vagy érdekes vagy mert azért nézek szépen a szemébe, hogy mindig a friss szalámiból vágjon ne a tegnapiból.


De akit sokszor feltűnően néz az ember az nyilván tetszik neki, vagy valami UFO fejűnek látja és érdekes és azért nézi.

De olyan is van, hogy nézi nézi de nem tudja eldönteni h a lánynak valóban tetszik e vagy csak úgy nézi mert sok nő teszi ezt.


Vagy a legtöbb eset , hogy nézi nézi ugyan de nem mer lépni mert áhhh ennél ugysem lenne esélyem.

2015. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Még mindig nem tetted magad túl ezen? :D Kajak keress fel valami picológust, mert ez így nem lesz jó. Bántás nélkül mondom.


És hogy lásd, hogy tényleg nem bántásból, elárulom, hogy voltam/vagyok ilyesmi helyzetben, csak a másik oldalról. A dolgok tudnak bonyolultnak tűnni, de - nálam legalábbis - mindenre van magyarázat. Ha kibeszélnéd, írj. Hátha kigyógyulsz ebből végre :D

2015. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7 Szerintem neked kellene dokihoz menned. Nem tudom, hogy mi bajod, de valami tuti van. Ha arra akarsz célozni, hogy már volt hasonló kérdés kiírva, akkor nem érdekel. Bármi hihetetlen, nagyon sok ember szemezik ezen a bolygón.


A normális válaszokat köszönöm szépen :)

2015. dec. 30. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Mire jó ugyanazt játszani folyton, őszintén? Pedig még kedves is voltam.
2015. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én csak azt a lányt nézegetem hosszabb időn keresztül, aki nagyon tetszik.
2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!