Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utáltok utazni, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utáltok utazni, de mégis utazást kapnátok ajándékba a párotoktól, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nektek annyira fontos a kényelem, hogy még a sátrazás is teljességgek kizárt, párszor elutaztatok a párotokkal közelebbi helyekre (MO-n), de akkor is úgy intéztétek, hogy a hotelből ne kelljen kimozdulnotok. Az utazás, tájak, élmények sem érdekelnek.


A párotok ezt sokszor szóvá teszi, mert ő nem szeret otthon ülni, és karácsonyra tőle egy ajándék utat kapnátok egy sivatagi kontinensre, hogyan reagálnátok?


Nyilván a legtöbb ember ennek örülne, de próbáljátok beleképzelni magatokat abba a helyzetbe, hogy utáltok utazni.



2016. jan. 1. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
akárki, akármit mond, az szar :D
2016. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki le lett pontozva, válaszától függetlenül. Valakiknek ez a poénkodás csúcsa, ez van. :)
2016. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
jól indul az év, ilyen komoly eszközzel a kezekben, mint a piros pacsi.
2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azon kapnám magam, hogy utálok utazni, akkor felkeresnék egy pszichológust, mert valószínűleg két énem van. :D Az meg a másik, hogy én nem jönnék össze olyannal, aki állandóan csak otthon ül, meg legfeljebb hotelba megy. A sátrazás az alap, ha nem képes erre, nem tudom komolyan venni. 21/F
2016. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a pasi az otthonülős és a barátőjétől kapta az ajándékot. A barátnpje nem gondolkozik a szakításon, mert megalkuvó és inkább lemond a vágyairól, de mégis ilyen ajádékot ad a pasijának, mert szerintem meg akarja változtatni.
2016. jan. 1. 13:33
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Attól függetlenül, hogy imádok utazni, átérzem a problémádat. Egyszerűen paraszt volt a párod. Karácsonykor értelmes, intelligens ember olyan ajándékot ad a párjának, aminek az örülne... itt meg az volt, hogy kb. magát ajándékozta meg, de még el is várta volna, hogy te hálálkodj érte, mert karácsonyi ajándék. Én visszaadtam volna neki, és szakítottam volna vele. Aki ennyire nem vesz semmibe, az később sem fog.
2016. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elég hülye ez a barátnő, bocsi. Senkit nem lehet megváltoztatni, ha ő nem akarja. Bunkóság, a másik semmibevétele.

Azonkívül mi értelme van egy rossz ajándéknak? Ha a barátja nem megy el vele utazni, azon lesz sértődés, ha elmegy, rosszul fogja érezni magát, akkor meg azért.

2016. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

(off: én szeretek utazni, és össze sem jönnék olyannal, akit ennyire nem lehet kimozdítani)


Ha olyan ajándékot kapnék, aminek nem örülök, nyilván valahogyan - nem bántóan - megmondom az illetőnek, hogy ez nem nyert, bár értékelem a próbálkozást, csak nem az én világom. Ha valaki szándékosan célozgat egy ajándékkal a neki nem tetsző tulajdonságomra, akkor persze kevésbé finomkodok a reakcióval.


Nálatok van egy alapvető probléma, ami az ünnepektől független, ezt vagy meg tudjátok oldani kompromisszumokkal, vagy idővel a kapcsolat végéhez fog vezetni.

2016. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!