Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezget velem egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezget velem egy fiatal lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, ő nagyon fiatal: ötödikes. Mostanában többször is olyan szerelmesen tud rámnézni, beleborzongok, így a volt bnőm se tudott:):) Nem bírtam neki ellenállni, viszonoztam a szemezést és rámosolyogtam. Am nem 5.esnek néz ki, ok, melle nincs, de csak kicsit alacsonyabb nálam:D Egy suliba járunk, de nem ismerjük egymást, 800 fős suli, nem is köszönünk. Szerintetek komolyan gondolja? Mit csináljak? Kösz: dav F/14,5
2010. márc. 25. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

basszus ez majdnem olyan mint az én mostani esetem. én hetedikes vagyok aki meg tetszik az 8.os bár 16 éves lett pár héttel ezelőtt. (najó annyi különbséggel hogy nekem van mellem xD)

Na de a lényegre visszatérve. Szinte minden csaj az idősebb pasikra bukik.(magamból kiindulva) De ha tetszik neked akkor szerintem menj oda hozzá, vagy szólítsd meg pl. a büfében, hívd meg egy kólára és dumáljatok. Ha azt látod hogy elég érett hozzád és tetszik is neked akkor szerintem semmi akadálya :)

2010. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 20:10


16 éves és 8.-os??? :D

2010. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

20.22 ez annyira lehetetléen??:D

megbukott csóri ez vanXD

2010. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

a mai 20:10

igen mert csúszott egy évet(külföldi izé miatt) meg amúgy is márciusi születésű

2010. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nna azt akartam irni hogy a mai 20:10-es vagyok de lemaradt XD
2010. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szúrd ki a szemét: TEDD FEL A KEZED!! VÁÁÁÁÁÁÁ
2010. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
akaszd fel és edd meg
2010. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

utolsó 2 nagyon hasznos volt.... -.-"

am a többieknek köszi:) megismerkedtünk, nem lett semmi, de tök jóban vagyunk:)

2010. jún. 14. 16:14
 19/19 anonim válasza:

Szerintem próbálj vele négyszem közt beszélni arról hogy smint legyen.De úgy beszélj vele hogy ne törd össze a szívét mert az ilyen(fiatal) lányok nehezen viselik legalább is a legtöbb az ilyen érzelmi elutasításokat.

Ja és fontos hogy neked is tetszik e vagy nem.

2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!