Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek? Próbálkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Próbálkoznátok tovább vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy kollèganôm, szimpatikus làny és úgy tűnt neki is szimpatikus vagyok. Jóban vagyunk, de csak kollegális szinten, nemrég zártam le egy hosszú kapcsolatot. Ezt említettem is neki. Sajnos bent nincs lehetőség túl sok személyes kontaktra ezért messengeren keresztül társalogtunk párszor. Gondoltam elhívom egy találkozóra, ez kb, egy hónapja volt, de akkor nem ért rá, egyébként rendesen, részletesen leírta, hogy miért nem ér rá (előjegyzett időpontja volt valahova, nem tűnt kamunak). Azóta is írtam neki párszor, válaszolt is, de főként röviden. Ő nem írt nekem, csak én neki. Gondoltam elhívom mégegyszer, hátha, de elbizonytalanított. Szerintetek érdemes még próbálkozni vagy finoman visszautasított? Szerintem még egy próbálkozással nem veszthetek, de érdekelne más véleménye is, mert nem akarok hülyét csinálni magamból.

2016. jan. 7. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert van, hogy így teszik próbára a tökösségedet, de van, hogy nem akarnak semmit, és pont azért csesznek le, mert tovább próbálkozol. Attól is függ, milyen típusú a lány, van, aki megijed, ha közelednek hozzá, és elbaltázza a dolgokat a bénaságával, meg nem tudom, hogy az elhívás előtt más volt-e a viselkedése, keresett-e téged. Mindenesetre én azt mondanám, hogy ha nagyon akart volna veled találkozni, akkor azt válaszolta volna, hogy "bocs, most nem, de ekkor meg ekkor ráérek", vagy valami hasonló. A reakciója nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem akar tőled semmit, de ne él bele magad a sikerbe. Szerintem tegyél még egy próbát (ha lehet, akkor inkább személyesen), nagy vesztenivalód nincs, legfeljebb még egyszer nemet mond, és akkor le tudod zárni az ügyet.
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anyadpasijavagyok válasza:
Szia szerintem is próbáld meg nem veszíthetsz vele semmit! :)
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!