Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők titeket zavarna egy csendes pasi?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel randizgatok,2 randi között minden nap felhív vagy csetelunk..de mindig megakad a beszélgetés es beáll a kínos csend:S Pedig szimpatikus a srác,de olyan csendes es feszült,mikor beszelunk.Az eddigi pasijaimmal ilyen gond sosem volt...megértem,hogy izgul,de...Nálatok ez kizáró ok lenne?

20N



2016. jan. 14. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feloldódik idővel akkor nem.
2016. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 hete ismerjük egymást és 2 randink volt.
2016. jan. 14. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
téged zavar ?
2016. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok lány, viszont leírom amit gondolok.

Én is ilyen voltam, hogy csendesebb voltam a beszédben.

Annyit mondok aki kivárta, hogy megnyíljak az nem bánta meg. :)

Hagyj időt neki, hogy megnyíljon neked....

Sok oka lehet ennek, hogy megakad a beszélgetésben.

Belső szorongás, régi rossz emlékek, bármi. Egy biztos, hogy valami van a háttérben.

Ilyenkor lehetne azt mondani, hogy lehet jobb nem tudni róla és azt sem kizárt, hogy tetszeni fog amit megtudsz, viszont, ha valóban szimpatikus, akkor segíts neki.

Erezze, hogy neked mindent elmondhat következmények nélkül.

Az is lehet, hogy tapasztalatlan és ez okozza a feszültséget. Nem tudja mit mondjon neked, tegyen veled, hogyan legyen veled laza.

Ezeket énszerintem érdemes megbeszélni.

Hozd fel neki nyugodtan látod, hogy feszült és csendes, ennek mi az oka?

Óvatosan puhatold ki az okokat, ha tudsz és akarsz is segíteni neki és ő is kész ezt a segítséget elfogadni, akkor nem lesz itt gond. :)

2016. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szokatlan...bár ilyen rövid idő után még bármi lehet,de érdekelnének mások tapasztalatai.
2016. jan. 14. 21:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igazából most ugrik be,hogy régebben en is kimondottan csendes voltam,nehezen nyíltam meg másoknak..ami tulajdonképpen nem baj,mert általában az ilyen emberekben rejlik a legnagyobb érték:) Hm...azt hiszem,megéri várnom.
2016. jan. 14. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a srácról annyit,hogy 25 éves és eddig szinte csak futó kapcsolatai voltak,senkit sem engedett igazán közel magához,így tudom,hogy mar alapból az,hogy minden nap keres es elhív randikra,nagy dolog tőle es biztos számítok neki.
2016. jan. 14. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy akivel te randizgatsz, neked megfelel-e, kivársz-e, hátha, vagy inkább nem mész bele komolyabba.
2016. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejon, ha egy pasi zavarban van.

Valasz: nem.

N

2016. jan. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!