Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az elfogadott manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elfogadott manapság a randi költségeinek terén?

Figyelt kérdés

Mindent a férfi fizet? (oké, tudom, régebben ez így működött, de már a XXI. században élünk, ahol elvileg a nők egyenjogúak a férfiakkal)


Az ugye egyértelmű, hogy az első néhány randin a férfi állja az anyagiakat, de a továbbiakban... ?


Kort és nemet is kérnék, köszönöm ! :)



2016. jan. 31. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen, élete végéig a férfi fizet mindent, ez így fer! ...:/ Szerinted?!
2016. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Az első randikon az fizet, aki meghívta a másikat, máskor meg vagy feleznek, vagy egyszer a férfi, egyszer a nő fizet.
2016. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Régi vágású fickónál alap, hogy ő fizet.
2016. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
...akkor kérlek olvasd el újra a kérdésem, Tisztelt Válaszoló! hátha akkor sikerül is megértened ! :D
2016. jan. 31. 15:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Első hsz-előnek szólt.
2016. jan. 31. 15:45
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
szerintem fizessen mindenki magának egyenjogúság van! ki vétel ha valami tini csajjal randizol az miből fizessen? 23/f
2016. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
sosem lesznek a nők egyenjogúak a férfiakkal.
2016. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen egyénfüggő, hogy mi az elfogadott. Az első randira azt mondom, hogy oké fizessen a férfi. De én tutira nem hívnék meg senkit minden alkalommal. Ugyanis nem szívességet tesz, hogy eljött velem. A randi egy kölcsönös vonzalmon alapuló dolog, amihez mind a két félnek hozzá kell járulnia anyagilag is.
2016. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
A nő fizessen, ha ő hívott meg engem. Én fizetek, ha én hívtam el.
2016. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
ha,már elhívom , akkor olyan helyre viszem ,hogy ki tudjam fizetni ,minden probléma nélkül de nagyobb költségekben, az elején, nem verném magam azokat el lehet felezni és akkor nincs adósságod a másikkal szemben.
2016. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!