Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket ad egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket ad egy nagyon félénk és tapasztalatlan srác, (hogy tudjam, tetszem neki)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikor még én fiatalabb voltam, és igencsak anyámasszony katonája, pont ellenkezőleg viselkedtem a kiszemelttel:


Míg más lányokkal (akiktől nem akartam semmit) vígan elbeszélgettem, a kiválasztott leányzóhoz hozzászólni se mertem, annyira izgultam. De közben csak figyeltem, meg mosolyogtam rá.

2010. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van benne valami, hogy aki nem "barátnő" kategória azzal simán elbeszélek én is, de aki ott va, hogy el tudnám képzelni, csak vigyorgok, nem merek hozzászólni ... ilyesmi.
2010. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Messziről néz,de közelről nem :D

Ez télleg igaz :D

2010. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg messziről néz, de közelről nem,akkor lehet hogy tetszem annak a srácnak aki nekem is.:)
2010. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
huhog
2010. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak köszönöm a választ xD /bár nem én kérdeztem xP/ de nekem sokat segített. mostmár mindent értek... akkor azért tud olyan simán elbeszélgetni a többi csajjal, hozzám meg odase mer jönni xD csak mosolyog, meg köszön

köszi mégegyszer :D

2010. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdező is köszöni:)

Hozzám mer szólni, csak éppen nem lép. Vagy mert nem akar, v mert nem mer.

2010. márc. 30. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re.
2010. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fent van.
2010. ápr. 2. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek, én is ilyen voltam. Nincs is nagyon mit hozzáfűzni. Ha amúgy félénk, akkor a közömbösség egyértelmű jele, hogy lazán elbeszélget veled vagy más lányokkal. Ha tetszel neki, akkor viszont zavarban lesz, nehezen beszélget veled, inkább távolról bámul, stb. :)
2010. ápr. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!