Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal tavaly májusban ismerkedtünk meg neten, komolytalannak tűnt, ezért nem mentem bele a randiba. Ő viszont egész nyáron írt, azokat a heteket végigbeszéltük. Volt egy kis kihagyás, aztán ősszel újra megkeresett, akkor lett meg az első randink, utána elkezdtünk találkozgatni, és december óta együtt is vagyunk. Mikor legutóbb találkoztunk, teljesen véletlenül elmondta, hogy abban a nyári időszakban, amikor végig írt nekem és sürgette a randit, barátnője volt...nekem persze azt mondta akkoriban, hogy nincs barátnője, sőt, rajtam kívül nem is ismerkedik senkivel. Vita lett most ebből,tagadja,hogy a csaja mellett keresett volna, sőt, neki áll feljebb, és elhordott mindennek kb.
2016. febr. 15. 12:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem, ilyet nem csináltam. Ha nem akartam randit, azt nyíltan megmondtam. Vele meg aztán alapból miattam nem jöttek össze a nyári randik, mert komolytalannak éreztem őt, amit neki is elmondtam. Ő csak írt tovább is, így én nem hitegettem, ő viszont az új csaj mellett ismerkedni akart továbbra is.
2016. febr. 15. 13:37
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhordott mindennek akkor lapát,nem szabad ilyen srácban megbízni.
2016. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"komolytalannak éreztem őt, amit neki is elmondtam"


Hát eszerint az első megérzésed volt a helyes. És köszi a magyarázatot, így már értem a sztorit.


Így viszont nagyon nem oké az egész. Én hazaküldeném szépen a többi nőkhöz.

2016. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az érvelésed ott hibádzik, hogy attól még hogy egy srác levelezik Veled, attól még nem vagytok kapcsolatban. Ő így látja, Te pedig nem.....és bevallom őszintén a sráccal értek egyet. Amíg nincs személyes kapcsolat, amíg nincs kölcsönös szimpátia, amíg nem vállaljátok fel közösen hogy jártok, addig egy jelölt Vagy és semmi több. Van aki úgy ismerkedik, hogy délután 2 és 4-re is megbeszél egy randit és még azt sem érzi neccesnek......

38F

2016. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Az a baj, hogy a randik alapján most már szépen haladtunk,bár eddig is nagyon félve bíztam meg benne, viszont most hogy ez kibukott, kb.lőttek az egésznek...meg ami még fura, hogy a vita óta alig keres, addig bármin is vesztünk össze, azon volt, hogy megbeszéljük. Most viszont semmi...
2016. febr. 15. 14:03
 16/20 A kérdező kommentje:

*14es!

Ebben egyetértünk, de az én gondom az, hogy neki ott összejött egy kapcsolat, és ennek ellenére folytatta velem az ismerkedést, és állította, hogy szingli

2016. febr. 15. 14:05
 17/20 anonim ***** válasza:

sajnos lehet, hogy veled is úgy fog bánni, ahogy a barátnőjével, főleg, ha nem is látja be, hogy gáz amit csinált, hanem még neki áll feljebb.


én azt tudom tanácsolni, hogy beszéljétek meg a dolgot. miért csinálta, miért nem mondta el, miért zavar ez téged stb...


sajnos nekem az a gyanúm, hogy neki ez így könnyebb volt, és ezért nem járt el korrekten. viszont te biztos ,hogy járni szeretnél olyannal, aki ennyire önző, és nem korrekt? persze lehet más volt mögötte, de azért ne hagyd, hogy kidumálja magát, és elhárítsa a felelősséget.

2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem tudom mi lesz, már nem is keres...eddig akármi apró vita volt vagy megbántott valamivel, mindig törte magát, hogy megbeszéljük. Most el is tűnt pár napra,napokig nem beszéltünk, azután jött egy üzenet, de az sem zavarja, hogy azt válasz nélkül hagytam...
2016. febr. 16. 10:58
 19/20 anonim ***** válasza:

Koptasd le, nem őszinte, az első adandó alkalommal meg fog csalni. Ráadásul nem is túl okos és még neki áll feljebb...

A tetejébe még nem is téged választott elsőre. Ha van önérzeted, megszabadulsz tőle.

2016. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz a legjobb, mielőtt még nagyobb csalódás lenne belőle.
2016. febr. 17. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!