Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl kvés az önbizalmam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kvés az önbizalmam, hogy találjak új barátot? 16/L

Figyelt kérdés
a szerelmem minden előjel és szó és magyarázat nélkül lelépett egy másik lányhoz.kivagyok bukva, de érzem, tovább kéne lépnem, csak nemtudom hogy
2010. márc. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
feltétlen itt, kell az msncímem?
2010. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hmm nekemis ugyanez volt augusztusban csak én fiú vagyok:(


F/17

2010. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nananaa és hol vannak a jótanácsok amiket megfogadhatok? :)
2010. márc. 30. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
küldessz privátban msn-t? ott elmondhatod részletesen:D és adok tanácsot.
2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hol laksz?

velem is kb ez történt, ha akarsz róla beszélni írhatsz privátot nyugodtan, szívesen levelezek :)

16/f

2010. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nőj fel!
2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !


Én egy 17éves srác vagyok, és sajnos jómagam is jártam már így.

Szerintem, nagyon sajnálni nem kell az ilyet mert ha ennyi esze van akkor nem érdemli meg, hogy veled legyen.

Nem ismerem a körülményeket, meddig voltatok együtt, és menyire volt komoly a kapcsolat, szóval erről véleményt nyilvánítani nem egyszerű dolog.


Ami nálam használni szokott az az, hogy levezetem a fölös feszültséget. Ha van rá lehetőség, akkor össze csődítem a haverokat és megiszunk pár sört egy kocsmában, ez általában jó stressz oldó, csak azért nem szabad túlzásokba esni, mert van amikor a 10. kör sör után már semmire nem emlékszem, de legalább akkor jól érzem magam, a másnapi másnaposság pedig szerintem kibírható ...

ami még jó stressz oldónak számít nálam az a motorozás, ugyanis hobbi szinten motorozok, az még meg tud nyugtatni pár órára, de igazán nagy áttörést csak akkor érhetsz el, ha te döntöd el, hogy nem foglalkozol vele.

Szerintem nagyon sok minden fejben dől el, csak erről nagyon sokan megfeledkeznek, mindenki csak sajnálja magát, ahelyett, hogy lépeseket tenne az ügy javítása érdekében.


Lényeg ami lényeg, fel e fejjel, szerintem nem ez lesz életed legnagyobb csalódása, a sráccal ne foglalkozz! Nem érdemli meg, próbálj lazulni élvezd és az életet :)


További szép estét :)


Üdv.: Egy srác a sok közül.


Ui.: Ha esetleg kedved támadna beszélni róla akkor írj nyugodtan egy privát üzit, szívesen meghallgatlak :)

2010. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!