Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a kapcsolatban lévő lányoknak tetszem meg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hónapon belül 4 lányról is kiderült , hogy nagyon bejövök nekik, de az érdekes az, hogy mindegyikük párkapcsolatban van. Hozzáteszem, hogy egyik lány se mondta szemembe, hogy tetszem neki, csak barátnőiktől tudom, egyiken látszott is nagyon, mert rengeteget szemezett velem, másik meg mindig velem akart egy csoportba lenni a suliba az ilyen csoportos feladatoknál. Na mindegy hát az egyik szemem sír, a másik nevet, mert nagyon jól esik, h bejövök nekik, de így hogy párban vannak , tárgytalan a dolog. Amúgy még 4 évvel ezelőtt is volt egy eset, hogy nagyon megtetszettem egy lánynak, aki szintén kapcsolatban volt(amit akkor még nem tudtam róla), és számomra eleinte jelentéktelen volt a lány, de aztán annyit kereste a társaságom, hogy végül elkezdett engem is érdekelni, aztán hideg zuhanyként ért, amikor kiderült , h már több éve párban van egy külföldi sráccal, akihez ki is ment aztán. Na hát szóval én már nem is értem, mi lehet ennek az oka, miért vonzom ennyire a párban lévő nőket?

2016. febr. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a külföldi srácos lány eléggé extrém eset, de szerintem az lehet a hiba, hogy nem veszed az apró jeleket, nem tűnik fel ha egy lány közeledni próbál feléd. És mivel elég büszkék ahhoz, hogy ők lépjenek, így mással jönnek össze.

Szóval élezd a radarokat.;)

Sok sikert!

2016. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy te legalább tetszel valakinek, te nyomorult.
2016. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!