Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy büszke férfi és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy büszke férfi és egy büszke nő, hogy jöhetnének össze?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha nagyon vonzódnak egymáshoz, de egyik sem hajlandó lépni a másik felé, mert túl büszkék hozzá. Ilyenkor mi van? Előbb utóbb valamelyik csak lép? Vagy inkább nem jönnek össze? Vagy a férfinak kéne lépni, csak mert ő a férfi? Valakinek volt már ilyen tapasztalata?

2016. febr. 17. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú!!!!!!! Pont ezen gondolkodtam!!


Üdv: egy büszke (na de mire?) nő

2016. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nincs,hogy büszkeségből egyik fél sem lép. Ha egyik sem kezdeményez akkor mindkettő egy "nyuszi" vagy épp bizonytalan.

A mai világban,már a nő is kezdeményezhet vagy elkell érnie,hogy a pasi kezdeményezen!

:-)

2016. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nemlépés hogy függ össze a büszkeséggel? Sokkal inkább beszariság/hülyeség.
2016. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit leadnak a büszkeségből
2016. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

büszke típus vagyok, mégsem értem a kérdést.

Ha tetszik egy lány, akkor mihez lennék túl büszke, hogy lépjek?

2016. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendkívül büszke nő vagyok, pont most vagyok ilyen helyzetben, mindig próbálok lefaragni a fene nagy büszkeségemből, ő is, nagyon apránként, kerülgetjük egymást. Én azért nem lépek, mert tapasztalatlan vagyok, félek,ha ő lépne, nem ellenkeznék, ráadásul ő idősebb, tapasztaltabb, és igen jogos, hogy mégis csak ő a férfi!
2016. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minél többször mondogatom a "büszke" szót, annál értelmetlenebbül hangzik.
2016. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány nyuszi, akkor lépni kéne...ettől ehet büszke, lehet tartása, lehet más is a háttérben, most mit veszíthetsz? Ha nemet mond, amire kicsi az esély, még mindig tisztázhatod, mi zavarja, de ha esélyt se adsz?! Akkor hülye vagy.
2016. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Büszke?

Büszke vagyok magamra olyannyira, hogy nem alacsonyodok le a másikig?

Az nem inkább öntelt?

2016. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!