Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek egy következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy következő randira egy olyan férfival, aki a randi végén a kávézóban szemrebbenés nékül megnézi, hogy a te részed mennyi volt, és mondja, hogy fizessd ki a te részed?

Figyelt kérdés
Én nem szóltam volna erre semmit se, ha az elején tisztázza, hogy mindenki fizesse a maga részét, de a randi végén furcsállottam.
2016. febr. 22. 17:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
jó arc :)
2016. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az ilyen nem férfi, sóher fiúkkal nem randizom :D
2016. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedbe nem tenném, mert ezek szerint nem igazán szeretne többet tőled, mint barátság. Ezt azért gondolom, mert egy férfi, ha tetszik neki egy nő, akkor nem fizetteti ki vele az önrészét, mivel mégiscsak Ő hívott el randizni, meg amúgy is udvariatlan lenne. Főleg első randin!


21/F

2016. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Igazából a mai világban (sok az élősködő csaj)- ez lehet hogy csak egy teszt, hogy te hogyan reagálsz erre, de persze ennek ellenére elég paraszt a csávó. Ha egyébként minden oké volt, akkor azért megnézném azt a második randit is:)

27N

2016. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Még ha a csaj pénzéhes is, azért egy kávét ne sajnáljunk már tőle.


Persze, ha a csaj 50e ft értékben rendelt királyrákot, akkor az egészet ő fizetné!

2016. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha egyébként okés volt az első randi, akkor fenntartásokkal ugyan, de elmennék a másodikra is. Ha akkor is ilyen, akkor már nem lenne több. Ha csak teszt, akkor az első randin ezzel átmentem rajta (gondolnám én), és a másodikon már ő is gondolhatja komolyabban a dolgokat, ha viszont továbbra is sóher, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett. Én az összes létező pénzem általában olyan dolgokra szoktam költeni, ami vagy a páromra, vagy kettőnk boldogságára megy, de ennek csak úgy van értelme (szerintem), ha ez kölcsönös. Nem várok el egyből világkörüli utazást ingyen és bérmentve, de azért basszus, akarjon már lenyűgözni, legalább ennyi lovagiasság legyen már benne.
2016. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem neki az a felfogása, hogy ő biztos nem fog költeni egy fillért sem senkire, nem akarja eltartania nőt. Nálam felejtős lenne, mert első randin alap, hogy a pasi fizet. Engem még a fiú barátaim is meghívnak általában, pedig tőlük soha nem várnám el.
2016. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Ebben az a vicces (vagy nem), hogy a fiú barátaim engem is megszoktak hívni.
2016. febr. 22. 18:46
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is alap hogy a pasi fizet, de ennek ellenére nem tartom az ördögtől valónak azt a hozzáállást hogy a felek felesbe fizessenek az első randin, hiszen akkor nincs az a "megvásárlom az idődet" szaga a dolognak. Itt inkább a kommunikációval volt probléma szerintem, ő egyszerűen nem tudta hogy hogyan kommunikálja ezt le, és én nem hibáztatom, mert én sem tudnám. Egyszer jártam egyébként úgy randin hogy nem volt nálam elég pénz, és a partnerem koktélja túlcsordult a kereten. Na ott kértem tőle egy kis hozzájárulást.
2016. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!