Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek egy következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy következő randira egy olyan férfival, aki a randi végén a kávézóban szemrebbenés nékül megnézi, hogy a te részed mennyi volt, és mondja, hogy fizessd ki a te részed?

Figyelt kérdés
Én nem szóltam volna erre semmit se, ha az elején tisztázza, hogy mindenki fizesse a maga részét, de a randi végén furcsállottam.
2016. febr. 22. 17:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ő meghív engem, akkor ha úgy gondolja, hogy felesben fizessük, akkor azt mondja el a randi elején, hogy neki ez az elve. Mert amúgy én ált. felajánlom, hogy fizetek és szoktam is a saját részemért, de az, hogy meghív, aztán a végén mondja meg, hogy ja amúgy felesben, az nettó taplóság. Nem azért nem mennék vele randira, mert nem fizeti az én részemet, hanem azért, mert egy neveletlebn bunkó.
2016. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem! - az ma már régen nem alap, hogy a pasi fizessen mindenért. A nők kiharcolták maguknak az egyenjogúságot, van saját jövedelmük, szabadságuk, még karriert is építhetnek -- és igen, Hölgyeim, ez azzal jár, hogy felelősséget vállalnak az életükért, meg a saját költségeiket saját maguk rendezik.


VISZONT


A kérdező által felvetett KONKRÉT ESETBEN a meghívó fél (aki történetesen férfi) viszont fizessen.



Nem csak randi, hanem sima baráti meghívás esetén is, magától értetődő hogy aki a másikat meghívta, az egyúttal kimondatlanul is felkínálta, hogy ő fizet. A meghívás ERRŐL SZÓL. Utólag olyan kínos helyzetbe hozni a másikat, amire nem számíthatott, simán egy bunkó húzás. Miféle "meghívás" az, amikor a végén kifizetteti a cehhet??? Legközelebb meghív magához ebédelni, majd amikor megérkezel, közli, hogy csak akkor eszel, ha hoztál magaddal hozzávalókat, és megfőzöd magadnak? :D

2016. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!