Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek egy következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy következő randira egy olyan férfival, aki a randi végén a kávézóban szemrebbenés nékül megnézi, hogy a te részed mennyi volt, és mondja, hogy fizessd ki a te részed?

Figyelt kérdés
Én nem szóltam volna erre semmit se, ha az elején tisztázza, hogy mindenki fizesse a maga részét, de a randi végén furcsállottam.
2016. febr. 22. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem, aki egy kavera nem kepes meghivni hanem szarrag, azzal mi lenne kesobb ha egyutt elnenk?Kicentizne az osszes koltseget?:-)))
2016. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok és utálom, ha nem nem engedik, hogy kifizessem a részem, nem vagyok annak a híve, hogy mindig meghívjanak. De nem szeretem a fukarságot és a kicsinyességet sem, amikor valaki egy kávén így sóherkodik, milyen az a szerelemben? Hát, én nem is lennék rá kíváncsi. Mondjuk olvasva a korábbi hozzászólásokat, talán az én hozzáállásom sem ideális, nem is jön össze pasi.
2016. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
#12 ha gondolod hétvégére összehozhatunk egy randit, és hagyom hogy valamennyivel beszállj a költségekbe. :)
2016. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha én hívok meg valakit, én fizetek. Ha ő, akkor fizessen ő, ha már meghívott. Ha nem telik egy kávéra, értelemszerűen nem hívok meg senkit. Persze lehet felesben is részemről, de azt szerintem is jobb az elején tisztázni.
2016. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#13 :D
2016. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék, mert ez bunkóság. Ajánlja föl, hogy fizet (ő hívott meg ugyebár), majd ha én erősködöm, hogy márpedig én akarok fizetni, akkor eltekinthet ettől. Tesztelni meg ne tesztelgessen senki sem, az ilyen csóka alapból kuka.
2016. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nekem is furcsa lenne. az oké, hogy fizessem a részem, de a stílus ahogy ezt közli cseppet sem tetszene. szerintem elmennék vele következő randira, ha eddig más intő jel nem volt...
2016. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Költőnő? ***** válasza:
nem ez a megszokott, de vhol végül is így korrekt. A stílus fontosabb, ahogy ezt előadja.
2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem. Aki még egy kévét vagy sütit sem képes kifizetni.......no az nekem nem kéne. Még a randizás idején sem...te jó ég. Az ilyen vegyen magának guminőt akciósan...mindenkinek ez a legjobb.
2016. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sem lenne elmenni még egy randira ha a legjobb pasi lenne se. Az ilyen nem udvarias a szemembe, nem vagyok anyagias de azért a nagyapám idejébe ezért elsült volna a bőr az öreg képèről ha hagyja,hogy a nő fizessen a fagyizoba vagy akárhol.
2016. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!