Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok cigánylánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok cigánylánnyal?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg vele,nem olyan mint,a romák többsége,kedves, nyugodt lány és meglepően szép.Csak ketten vannak testvérek,a szülei és a testvére is dolgoznak.Egy olyan városban lakok ahol elég sok cigány él,és elég sokat balhéznak,igy nem nagyon bízok bennük.Mi a véleményetek?
2010. ápr. 1. 13:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:

A válaszolók többsége hülye mint a segg! ezt én bátran merem jelenteni, "VIgyázz a románokkal " és az ehez hasonló kommentek miatt.


A kérdezőnek meg,szerintem lacinak igaza van ha a magyarok közt keresi a társoságot akkor nem lehet zűrös, bár ott van benne is a vér, az tény, de akkor is én adnék egy esélyt, talán előbb ismerd meg, jól, menny fel vendégségbe hozzájuk, családot nézd meg, utána ha minden klappol akkor miért ne??

2011. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer jártam, és soha többé. Szép lány volt, a szülei kedves, dolgos emberek, de a vér és temperamentum tipikusan cigányos volt. Ha mérges volt, kiabált, nagyon sokat káromkodott, és noha egyetemet végzett, de mindig kifejette, hogy nem szeret olvasni, nem érdekli semmi, ami nem tényszerű. Elég rendetlen is volt. Sokszor éreztem azt mellette társaságban, hogy szégyenkezem. Nem a cigány kinézete(nagyon szép volt), hanem a viselkedése miatt.
2011. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
75%
én ismerek 1-t aki nagyon helyes és gyönyörű ne olyan tipikus cigánylányt képzeljetek el , és nagyon jó fej , simán járnék vele . De egyébként rühellem a büdös cigányokat
2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Én járnék :)
2011. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
75%
A volt barát elverte a csajt, kiállította a sarokra, és esténként a pénzt leadni. (ismertem ilyet én is). Pont az egyik kollégám csaja volt. eleinte tagadta hogy a csaj k..va lett volna, de miután (3 hónap után) vége lett, meg lett a srác fenyegetve hogy így a str..ci exem megöl meg úgy megöl a családom, és elmondta nekem is a témát.. mondjuk a csajjal is beszéltem. érdekes volt hogy egyből a sexről akart velem beszélgetni (persze msn-en) miközben van pasija. Elkezdi nem tudja a pasi kielégíteni, meg igazán a f..sztól már undorodik... (na itt ugrott be a miértje) és jól tippeltem..... ja és a válaszom NEM JÁRNÉK CIGÁNNYAL, max kreol bőrű magyarral.
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
jahj ez olyan nagy f@szság hogy a cigány lányok szüzek és hogy nem szabad ott hagyni őket Hát kurv.ára nem szüzek sőt került már az ismerősi körömbe cigánylány és mindenki meg.baszta arról nem is beszélve hogy az anyja csak 1 ről tudott szóval undorítóak fujjjjj
2011. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!