Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok cigánylánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok cigánylánnyal?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg vele,nem olyan mint,a romák többsége,kedves, nyugodt lány és meglepően szép.Csak ketten vannak testvérek,a szülei és a testvére is dolgoznak.Egy olyan városban lakok ahol elég sok cigány él,és elég sokat balhéznak,igy nem nagyon bízok bennük.Mi a véleményetek?
2010. ápr. 1. 13:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.(mondjuk föl se...)
2010. ápr. 1. 14:18
 32/56 anonim ***** válasza:
40%

És ő járna magyar fiúval?

Lehet, hogy nem...

2010. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

14:18-nak

Persze,hogy járna!

Eddig egy barátja volt, szintén cigány,egyszer jól összeverte,azóta inkább a magyarok közt nézelődik barát után...

2010. ápr. 1. 14:21
 34/56 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ,hogy most kedves és aranyos,de a vérében benne van a balhé,elég egy szikra és robban .Én nem járnék vele.A rokonságáról meg nem is beszélve.21 évesen gondolom már komolyabb kapcsolatra vágysz,eltudod magad képzelni a roma rokonság közt egy karácsonyi vacsorán???
2010. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Na megyek.Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 1. 14:27
 36/56 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő járna magyar fiúval, akkor te miért ne járhatnál cigyán lánnyal?

Mindkettő oldalról ugyanakkora a "szakadék" a két kultúra közt... úgymond mindkettőtöknek "ugrania" kell, hogy félúton elkapjátok egymást.

Gyakorlati tanácsként azt mondanám, hogy járjatok titokban, és amint komolyabbra fordul a dolog (netán esküvő), költözzetek minél messzebb abból a faluból, és senki se tudjon rólatok, csak a szűk családi kör. Vagy akár menjetek külföldre.

De persze lehet, hogy soha nem adódna konfliktusotok, de ha mindenképp el akarjátok kerülni, szerintem ez a legjobb megoldás.

2010. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

14:28-as

Mondasz valamit!A rokonságával meggyülhetne a bajom...

Nem akarok én is "fehér cigánnyá" válni.Még gondolkozom egy kicsit,figyelem a lányt és a családját ,de valószínű hagyom a dolgot a fenébe,és keresek egy magyar lányt.

2010. ápr. 1. 14:31
 38/56 anonim ***** válasza:
31%

Nemrég ismerkedtem meg vele,nem olyan mint,a romák többsége,kedves, nyugodt lány



Nagyon jót röhögtem:D

2010. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
59%
Ha MINDEN oké lenne, akkor persze.
2010. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
48%

az első oldalon lévő válaszoló a cigányok kultúrájával azt szeretné közölni, hogy van náluk egy olyan kultúra h hamar megházasodnak? vagy valami hasonló..


szerintem se gyere össze vele : )

2010. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!