Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennem egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem egy randin?

Figyelt kérdés

Hogyan oltozzek? Hogyan viselkedjek? Mikor aktualis a csok?

Mit kell tennem? (lany vagyok!)



2016. márc. 9. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyire tájékozatlan-tudatlan vagy ne is menj el. De inkább...add önmagad, ha elmész.
2016. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

"Ha ennyire tájékozatlan-tudatlan vagy ne is menj el."

Öcsééém, azért te se vagy semmi! Urambocsáss meg, hogy kérdezett valamit a lány és megzavarta az aurádat. Mert aztán mindenki profi volt első alkalommal meg mindent tudott, gondolom te is kedves első válaszoló...


Kérdező! Csinosan öltözz fel, ugyanúgy viselkedj, ahogy máskor. Közhely ugyan, de legyél önmagad. Legyél nyugodt (tudom könnyű mondani :) ). Beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást.

Szerintem a másik fél is ugyanúgy izgulni fog, mint Te. De mivel ő a fiú, szerintem fogja irányítani a beszélgetést, szóval nem kell emiatt túlzottan izgulni. A csók mikor aktuális? Jó kérdés. De ezt úgyis érezni fogjátok mindketten.

Mit kell tenned? Érezd jól magad! :) Csak ennyit.

2016. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
65%

Nem tàjékozatlan, főleg nem tudatlan, valahol el kell kezdeni... Hàt komolyan...

Kérdező, az öltözéked legyen a randi helyszínéhez illő. Öltözz nőiesen, csinosan, ne tucatgöncbe. Olyan ruhàt vegyél fel, amiben nem kell feszengened,

kényelmes.

Viselkedésben add magad, légy érdeklődő a partner irànt, te is beszélj a hobbidròl, tanulmànyaidròl/munkàròl...

A csòk meg, az adja magàt ùgyis.

Szerintem az első randin ne, de ùgyis làtni fogod, merre haladtatok, akarjàtok-e a folytatàst.

Tehàt pontosan nem nem tudjuk, a pillanat varàzsa hozza elő...

Mondom, az elsőn ne, de ne is hùzd hetekig, hònapokig...

Ès ne görcsölj rà. A màsik is ember, nem

2016. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne azon aggódj közben, hogy vajon bejössz-e neki, hanem figyelj a beszélgetésre, legyél érdeklődő aziránt is, amiről ő beszél! Persze mindezt könnyű mondani, ez is olyan gyakorlat (vagyis inkább tapasztalat) teszi a mestert dolog... Sok sikert!
2016. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
65%

Jajj, véletlen elküldtem.Szôval a màsik is egy ember, nem vàr tökéletességet!

Sok sikert, légy önmagad!

2016. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!