Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy sráccal ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy sráccal ismerkedtek és rákérdeztek a foglalkozására, milyen válaszok ütik ki leginkább a biztosítékot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

-"Segélyen éllek, nem is akarok dolgozni!"

-"A szüleim tartanak el, én még nem kerestem magamnak munkát." (volt már ilyenre is példa)


Egy rendes szakma/foglalkozás nem borít ki!

2016. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hentes, boncnok, patológus, temetkezési vállalkozó, böllér. Az ilyen srácok nagyon izgalmasak lehetnek, kicsit darkos vagyok én is. :3


16/L

2016. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én mezőgazdasággal, állattenyésztéssel foglalkozom. Volt, hogy azt gondoltam, így nem kellek majd a lányoknak. De kiderült, ez nagyon nincs így. Az embert nézik és nem a foglalkozást. Puszi nektek lányok :*
2016. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Bizti őr, árufeltöltő srác, banki ügyintéző, építő munkás, kétkezi alkalmi munkából élő, autómosós, kamionos, hintáslegény. Vagy veszélyes munkát végző, az állandó félelem miatt, kiakadnèk.
2016. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanaz, mint az 1es...


Persze azért 30 évesen már ne legyen biztiőr meg pizzafutár se, de egyébként egy 'rendes' munkával nincs bajom. (De jobban örülnék ha olyat csinál amihez ész is kell és szereti is.)

2016. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Kamionos.
2016. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Én csak olyannal kezdek aki diplomás és olyan munkája van ha külföldre kell menjünk akkor ott se legyen gondja elhelyezkedni.
2016. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 VirágésBence ***** válasza:
51%

A szüleim tartanak el, de már nem tanulok.

Hentes, mészáros (csak mert imádom az állatokat).

Kamionsofőr (mert sokat van távol).

Vadász (szintén az állatok miatt).

Tanár (nem bírnám elviselni azt a sok stresszt amit hazahoz, azt meg, hogy hétvégén is dolgozatot javít azt még annyira se.)

2016. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Nos amelyik csajnak nem tetszik a munkám, azzal nincs miről beszélnünk. talán ha 5-8 év együttélés után megkérdezné, hogy nem e vágyom többre, mert tud egy lehetőséget, akkor oké, belefér. De ismerkedési fázisban... nos mondjuk azt, hogy semmi köze hozzá, örüljön, hogy van munkám. Megváltoztatni itt meg végképp ne akarjon, mert csak maga alatt vágja a fát.
2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem nagyon van ilyen. A közterület ellenőröket, rendőröket meg katonákat mondjuk nem szeretem. :D
2016. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!