Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is kiverné a biztosíté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is kiverné a biztosítékot a párom visel kedése?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, és még nem volt vele orgazmusom, ami az elején egy kicsit mindkettőnk hibája volt. Az enyém főleg az, hogy a kevés és egysíkú önkielégítés miatt nem ismertem eléggé a saját vágyaimat. Később ezen változtatni próbáltam, és a mai napig igyekszem szexuálisan megismerni önmagamat, de mintha ő már rég feladta volna, hogy valaha is kielégítsen engem. Pechemre az is közrejátszhat, hogy az exei szinte a mosolyától sorozatos orgazmusba zuhantak, ezt több megbízható forrásból hallottam, szóval a 3-4 alkalmanként 3 perc előjátékkal nálam bele is tört a bicskája a dologba :(

Na de most jön a lényeg egyszer mikor beszéltünk erről, azt mondta, hogy szerintr az a baj, hogy nem mondom meg neki mit szeretnék. Ez igaz, de ha ismernétek, tudnátok, hogy ha megpróbálok vele szexről beszélni, terelni kezdi a témát. Na meg ha szex közben dumálni kezd, azzal meghalt a dolog.. órákra képes elvenni vele a kedvem. Mert ugye izgatót még soha nem tudott mondani, csak lohasztót meg hülyeséget.. Ezért inkább nonverbálisan szoktam jelezni, hogy mire vágyom. Azt hihetné az ember, hogy szegény egyszerű pasi nem ért belőle, de sajnos igen. Na de nem is az a sajnos, hanem a viselkedése. Egy ideje párszor észrevettem, hogy mikor jeleztem, hogy tetszik valami, direkt abbahagyta, amit csinált! Először azt hittem valami félreértésről lehet szó, de nem! Kétszer csak nem bírta tovább és elélvezett, azok alól fölmentem, de jópár eset volt még, amikről később állt csak igazán össze a kép: miután egyszer magához húzott a csípőmnél fogva, és azt mondta, tudja, hogy ezt szeretem. Mikor a mellbimbóimat izgatta (annak ellenére, hogy nem szereti a tejet, az enyémet sem). És az utolsó alkalommal, mikor minden nagyon jó és élvezetes volt, ha nem jött volna közbe semmi, tudom, percekre voltam az orgazmustól, csupáncsak annyit tettem, hogy mikor levette a nyakából a lábaimat, én csalódottan felnyögtem, mire rámförmedt, cseppet sem tapintatosan, finoman, hogy miért nem vagyok képes megmondani, hogy mi nem tetszik, és hogy mit akarok, amit ha szebben, vagy a helyzethez mérten pajzán módon kér, őszintén mondom, megtettem volna, de ezzel nagyon nem segített a dolgon, inkább egy időre, jó időre elvette a kedvemet, főleg hogy egy cigi után próbáltam újrakezdeményezni a dolgot, de ő inkább elviccelte a dolgot, harmadjára meg már konkrét elutasításban volt részem, amire úgy érzem nem szolgáltam rá, de szíve joga, cáfolja meg!

Azóta sem volt köztünk, csak 2 vagy jóindulattal 3 igen gyengécske próbálkozás. Azóta igencsak rideg velem, pedig nem hiszem, hogy pár elégedetlen felnyögéssel ennyire megharagítottam volna, ennek más oka kell legyen!

Engem viszont nagyon megharagított azzal, hogy ha nonverbálisan jelzem a vágyaimat, direkt ellenkezőleg viselkedik, mint ahogy szeretném, és ha tetszik amit csinál, direkt abbahagyja! És azóta is elutasítóan, hidegen bánik velem. Fogalmam sincs hogyan tovább, megpróbáltam, de képtelenség erről beszélni vele, mert vagy nem reagál, vagy tereli a témát.


2015. júl. 18. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, csak olyan válaszoljon, aki veszi a fáradságot, hogy végigolvassa amit írtam.
2015. júl. 18. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párod egy tapló
2015. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az frusztrálja, hogy nem tud kielégíteni, mindegy most ennek hogyan adtál hangot.


Egyébként ez hülyeség, hogy a te hibád mert nem ismered a testedet, a partnere testét mindenkinek magának kell ismernie, normális kapcsolatban figyelünk egymásra, mind szavakkal mind mozdulatokkal, és ebből leszűrhető mi az amit szeret a másik és mit nem. Ahol ez nem működik és konkrét instrukciókra van szükség, ott egy zombi a férfi és kész.


A másik, hogy nem tudom te hogy a fenébe bírtál ki egy ilyen igénytelen ember mellett 4 évet, egyértelmű, hogy nem érdeklik a te igényeid az ágyban, csak a sajátja. Ha ki tudna elégíteni bezzeg nagyon büszke lenne magára, hogy mekkora kan, de mivel nem tud, sérül az önérzete. Nem az bántja, hogy te nem vagy boldog mellette a szexben, hanem az, hogy ő béna. Na ez a durva.

2015. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy végre ki tudna, ha nem is mindig, de jó pár példa volt, és nem teszi. Konkrétan az utolsó alkalom zavar legjobban, amikor rámförmedt ahelyett, hogy jobban figyelt volna rám, vagy finoman megkérdezte volna, hogy mit szeretnék. Én nem haragszom azért, hogy nem volt képes rá, azért viszont igen, amiért feladta. Lassan egy hajszál választ el attól, hogy azt higyjem nem csupán csak magára gondol, hanem még direkt keresztbe is tesz, hogy véletlenül se élvezhessem az együttléteket vele. Sőt, együttlét se legyen, csak heti egy, szigorúan a saját örömére, vagy nagy küzdelem és unszolás árán harcoljam ki, hogy kielégíthessem,max kétszer egy héten. Arról nem is beszélve, hogy max. havonta vagyunk együtt egy/másfél hetet.
2015. júl. 18. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a párod tényleg tapló. nekem is volt egy ilyen exem, ő is csak a vállát vonogatta, amikor mondtam, hogy nincs orgazmusom, de vele mindig szinte kötelező volt a szex. besértődött, ha nem volt. a párod egy önző, nárcisztikus gyerek, aki nem bírja elviselni, hogy most az előző csajokhoz képest (lehet ők hazudtak?) itt tenni is kéne. vagy bebiznyosodva látja, hogy nem akkora csődör az ágyban. elárulok valamit: az ilyen pasi nem fog megváltozni. hiszis és gyerekes marad mindig is. a szex játék, de nem úgy, ahogy az az ő pici fejében létezik: a másik elnyomásával és durcával.
2015. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egoista... És egyetértek az előttem írtakkal. Túl sokat legyezgették az egoját, és tehetetlen, hárítja az egészet. Gondolom megszokta h nem kell tennie semmit a másik öröméért, most hogy kell, elvesztette a fonalat. Lehet ő is csalódott, hogy nem tud neked örömet okozni, és a nemtörődömséggel hárít, mert így egyértelműen nem lesz jobb, de saját magát megnyugtathatja, h azért nem jó mert ő nem akarja, és nem azért, mert nem csinálja jól. Remélem érted.. :D
2015. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Hát kérlek... négy év alatt szerintem mindenki elvesztené a hajlandóságát a te gyönyöröd szerzésére, ha annyiszor frusztrálnád.


Nincs mese, neked kell nekiállnod és megszerezned azt az orgazmust.

2015. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedvesem, én megszerzem magamnak az orgazmust, ha kell. Csakhát ugye mindenki tudja, hogy a maszturbáció, és a szeretkezés közt mi a különbség. Az ember szerelmével sokkalta többet ad a dolog, főleg lelki téren. Arról nem beszélve, ha valóban szerelemről beszélünk, és nem egymás mellett tengés-lengésről, akkor hogyan unhatunk rá a másikra, hogyan adhatjuk fel, akár 20 év után is? Már ha manapság lehet még ilyen szentségtörő dologról beszélni, mint igaz szerelem, és egymással leélni egy életet. Engem még abból a fából faragtak, aki ezt keresi, Isten az egyedüli megmondhatója, hogy a párommal jól félrenyúltam-e. Két évet dolgoztam rajta, hogy egyáltalán úgy érezzem, képes vagyok aktus közben is az orgazmusra, és dolgozom rajta folyamatosan. Szülés után, ahogy megváltoznak odalent a dolgok, és a vágy is csökken, a lehetőség és a kedv is kevesebb, ez még nagyobb küzdelem. Nem vagyok mellette könnyű eset, nehezen beszélek a vágyaimról, és ő ezt egy kicsit sem könnyíti meg. Igyekszem a válaszomra minél kevesebb szót fecsérelni, már így is egy kisregény, de azt még meg kell említsem, hogy ő sem beszél velem a frusztrációjáról (ha, és tegyük fel, hogy így volt, valaha volt benne hajlandóság és igyekezet - márpedig volt csak nem elég, és az ezzel kapcsolatos kommunikációnk még rosszabb volt), szóval ő sem különb semmivel, de semmivel. (És még tudnám folytatni)
2015. júl. 19. 00:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kell gyönyörhajhász banyának képzelni. Szívesen veszem, ha valaki bele tudja képzelni magát a helyzetébe, és szembesít az ő oldalával is.
2015. júl. 19. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!