Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes közeledni egy munkatársnőhöz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy nőt, aki tetszik, egy helyen dolgozunk, úgyhogy nem akarom lerohanni. Ilyenkor talán az a jobb, ha szép fokozatosan ismerjük meg egymást, ha már úgyis gyakran találkozunk. Vagy rögtön a tárgyra kéne térnem, és elhívni valahova? Más nőkkel én hamar tudatni szoktam, h mik a szándékaim, de most hogy olyan tetszik ,akivel találkozom nap mint nap, így egész más a hozzáállásom, mert sokkal több a vesztenivalóm. Valaki volt hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg? Lányok, ha tetszenétek egy munkatársatoknak akkor minek örülnétek, hogyan közeledjen? Egyáltalán fogadnátok egy olyan ember közeledését, akivel egy helyen dolgoztok?
2016. márc. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Térképezd fel a terepet.

Te bejössz neki?

Egyedülálló?

Ha összejön a dolog, tudtok párként együtt dolgozni?

Ha lekoppint, fogod tudni kezelni a helyzetet?

Necces dolog a munkahelyi lámúr, neked kell mérlegelned.

2016. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Én nőként utálom, ha látom egy férfin, hogy akarna többet, de elóvatoskodja, mert így se igent se nemet nem tudok neki mondani, és nagyon kellemetlen tud lenni. Nekem nem tabu a munkahely, lévén időm jó részét munkával, munkahelyen töltöm évek óta, és egyik nagyszüleim is kollégákként jöttek össze anno.
2016. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cigizes es etkezes kozben beszelgess vele. Ezt mondta most a baratom Neked. Ugy nezz ra. Meghivod egy kavera.

N

2016. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!