Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan tovabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovabb? Megvarjam amig keres, en keressem? Esetleg hagynom kene az egeszet?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon tetszik nekem ez a srac,regota ismerjuk egymast de altalaban csak koszontunk egymasnak a suliban o 19 en 18 nem egy osztalyba jarunk neha voltunk egyutt bulizni de nem kozeli baratok vagyunk.Egy baratnom aki tudta hogy en nekem is bejon a srac, par honapja elkezdett vele randizni de egyszer smaroltak es aztan nem nagyon lett folytatas.A hetvegen egy buliban mind3an ottvoltunk egy tarsasagban, az elejen ok ketten beszelgettek egy kicsit de ugytudom semmi sem tortent.Aznap ejjel enis sokat beszeltem a sraccal flortolt velem,sokat voltunk kettesben.Smaroltunk,egy kicsit be voltunk csipve a srac felvetette hogy menjunk haza,nagyon jovolt vele de mondtam hogy ma nem fogok hazamenni vagy lefekudni vele.Meg az este folyaman tobbnyire vegig egyutt voltunk de nem kettesben hanem a baratokkal.Ez a baratnom elvileg latta hogy mi torten de kozben hazament ugyhogy nem tudom hogy is reagalt.Lehet emiatt rossz ember vagyok de nem erzek buntudatot,igazabol regota 'vartam erre'.Azota nem tortent semmi meg nem talalkoztam egyikojukkel sem,a srac nem keresett.Utolag megtudtam hogy egy harmadik baratnom reszegen es eppen szerelmi banatosan'leszidta' a sracot eleg...erosen, hogy szerinte nem tisztesseges amit csinal. Most nemtudom hogyan tovabb csak azt tudom hogy jovolt vele es hogy tetszik a srac.Lehet hogy nem jelentek neki tobbet mint a masik lany,lehet hogy csak le akart fekudni,vagy lehet tobb is?

2016. márc. 21. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja megmondani neked pontosan. Bármi lehet.


De semmiképp sem szabad túlbonyolítani, tervezgetni meg taktikázni.

Akarsz tőle valamit --> beszélsz vele. Aztán majd kiderül, mi lesz.

2016. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!