Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rosszul fogom fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul fogom fel, hogy nem akarok semmit a 15-16 éves kis csajoktól?

Figyelt kérdés

Társkeresőn folyamatosan megtalálnak ezek a nők, persze nagy részben 22-24 éves profil mögé bújva.

Beszélgetésbe kezdünk, és párszor én is észrevettem, hogy lehet itt valami, mert nem egy feltüntetett korú nőként viselkedik. De többnyire ők nyögik be, mikor már a randit tervezgetjük.

Én persze folyton kihátrálok belőle, mert kövezzetek meg érte, nem tudok mit kezdeni 27 éves férfiként egy 15-16 éves "gyerekkel".

Eléggé nyitott vagyok a beszélgetésekben, hiszen ismerkedős oldal, és párszor előfordult, hogy miután elmondta, azt is hozzátette, hogy még szűz, és nem egy korabeli divatmajommal akarja elveszíteni, hanem érett férfival.


A saját korosztályomban a nőkkel elvagyok, de kapcsolati szinten nem sok sikerem van, de ezek a lányok folyton megtalálnak, és velük tökre értelmesen el tudok beszélgetni, viszont nem tudok mit kezdeni a korkülönbséggel.


Mi a megoldás?


27/F



2016. ápr. 11. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted, mások is példát vehetnének rólad. Engem 15 éves koromban talált meg a bátyám 25 év körüli haverja. Iszonyat tetszett nekem a sárc külseje, írogatott nekem szépeket és már azzal jól betalált engem, hogy épp egy tini depressziós, önbizalomhiányos korszakomat éltem. De szerencsére volt annyi eszem, hogy én magam koptattam le. Teljesen megértem ezeket a lányokat, a korukbeli fiú felhozatal tényleg borzalmas, és őszintén szólva én is pár évvel idősebb párt keresnék magamnak. Megoldás nincs, mert továbbra is megtalálnak majd téged. :D De azért ilyen fiatalokkal ne kezdj, mert neked ezek szerint már egy komoly kapcsolat lenne a célod, 15-6 évesekkel pedig nem sokra mész ilyen téren, tehát hosszútávon mindkettőtöknek rossz lenne. Én nem ítélem el egyáltalán a korkülönbséget, szerintem egy kapcsolat minőségét nem ez határozza meg, de ilyen fiatal lányok lelkére vigyázni kell (tapasztalatból mondom).

18L

2016. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!