Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem szánalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmasak ezek a srácok?

Figyelt kérdés

Sok srác villog az I6S telóval meg a kockás hasával a márkás ruháikban,miközben full csórók.


Játssza a macsót,de amikor mondom,hogy üljünk be egy helyre össze-vissza hebeg-habok majd kinyögi,hogy nincs rá pénze,és nem a Gundelről lenne pedig szó. Vagy amikor az egyik benyögte,hogy nem tudja kifizetni a belépőt a színházba,mert fehérjét vagy mit kell vennie az edzéshez. Vagy a kedvencem,ami a barátnőmmel történt: a srác lemondta a wellnest,mert videókártya kellett a gépébe,holott nem is számítógéppel dolgozik csak játszik vele és még én,lányként is tudom,hogy a PS4 130-ból megvan,ahelyett,hogy 400+ ból építsen valaki gépet,mert ő "GÉMER" és mert meló után játszik napi 1 órát.


Ez nem szánalmas? Az ilyenek minek akarnak és hogy mernek ismerkedni?



#szánalom a köbön
2016. ápr. 14. 11:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Szánalmas. Az ilyenek nem ismerkednek. Nem egy ilyen munkatársam van. Kockák. Nincs más témájuk a munkahelyen, mint a számítógép, hardverek, szoftverek. Csak erről lehet velük beszélni.
2016. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
sok ilyen van,de ezek semmire se méltók
2016. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Azt én is utálom, ha valaki full drága dolgokat vesz miközben csóró. De ne feledkezz meg te sem arról, hogy sok ilyen lány is van, nem csak fiú...
2016. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Megbocsáss, de a leírásod alapján valahol egy szinten lehetsz velük.
2016. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda szemétség hogy csórók és hobbijuk is van! Naná! Hogy fognak neked második autót venni így? Tűnjenek is el, téged meg vár valami Berki Krisztián-féle kopasz bmw-s figura sok lével. Majd nyalogathataod a kisvasalt golyóit.
2016. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező,régen is voltak ilyenek,most is.

Márkás ruha,lazaság,közben nincs 1000 forint a zsebében.

Igen,PS4 az játékra való,de magyarázd meg a sok fps meg felbontás huszárnak.......:D

Szánalom ja.

2016. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%

Miért lettem o pontos?:O

Árulja már le valaki !!

Ismerek ilyen arcokat,nem is egyet.

Márkás ruha,üres zseb,és megy a lazaság.

2016. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%

#6


Elvtársam, ha pénzt spórol ruhákon akkor még annyira sem fognak szóbaállni vele. Kínaiban és turkálós cuccban szélsőséges lenézést kapnak csak.

2016. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Válasz az oltogató,trolloknak:


- Nem kérek bocsánatot,mert hiszek a hagyományos női szerepekben és elvárom,hogy ha egy srác ismerkedni akar,akkor legyen a nagy arc mellett arra is képessége,hogy kifizessen egy tál ételt,és azért sem kérek bocsánatot,hogy nem vagyok 60+ -os néni,és nem szponzorálok pasikat.


- Nem kell BMW-s kopasz,de egy FÉRFI igenis rendelkezzen alapvető egzisztenciával. Egy éttermi (NEM LUXUS ÉTTEREM!) számla szerintem alap,de ha egy 2500 forintos ebéd sok,akkor nem tudok mit tenni,tényleg csak szánom.


- Hobbi,nos ha egy FÉRFI vagy NŐ párkapcsolatot akar,az kompromisszumokkal jár. Mellesleg ha már a kapcsolat elején fontosabb neki egy videójáték grafikája,akkor mi lesz később? Ne legyen gyerek,mert sportkocsi kell vagy lakjunk a szülőknél,mert a hitelt inkább szafarivadászatra költené?

2016. ápr. 14. 11:57
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyenek nem kockák... A kockák azok akik számítógéppel foglalkoznak, azon dolgoznak ÉRTENEK HOZZÁ!, és néha játszanak.

Az ilyen "férfiak" akiket leírtál csak számalmas divat majmok.

A barátom programozó, informatikus, kocka, de ettõl lehet vele bármi másról is beszélgetni ez különbözteti meg a divat kockákat az igaziaktól.

2016. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!