Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatal generáció 18-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bary006 kérdése:

A mai fiatal generáció 18-25 éves korig, és talán azon is túl. Miért keresik kapcsolat helyett, csak a szexuális kielégülést?

Figyelt kérdés

A probléma adott, de először is. Üdvözlök minden kedves Gyakori Kérdések olvasót, és külsőleg idetévedt embert !


Előszóként magamról, 21 éves egyetemista Férfi vagyok.


Ahogyan a kérdésben is olvashattátok, a kérdésem miértje abból ered. Hogy nem találok olyan nőt, aki hajlamos egy Normális egészséges, őszinte nyílt párkapcsolatra. Február óta 24 nővel társalogtam haveri szinten. A 24 nőből 8 nővel jutottam el randiig. Ahol kiábrándultam belőlük, amint jobban megismertem őket. A 8 nőből 2 szobára akart menni az első randin. De a többi is tervezte ezt, csak azokkal még a csókig sem jutottunk el mielőtt rájöttem volna.


Nincs azzal semmi gondom, ha egy kapcsolat szexxel kezdődik. De azzal igen, hogy érzéketlenek ( És komoly, mély tisztelet a kivételnek ) de eléggé rossz statisztika, ugyan a 24 ből nem állítom hogy mind a 24 ilyen volt. De egy sztorit is elmesélek, hogy megfűszerezzem kicsit a kérdésemet.


A városban motoroztam a nagy motorommal egy 600 köbcentis gyorsaságival. Két lányt 1 órán belül 2x engedtem át a zebrán. Összefutottunk, harmadjára megint láttam őket a városban. Megálltam beszéltem velük, elmentem velük bulizni motort leparkoltam. 2 óra beszélgetés után már kérdezték, nem -e aludnék vele... ( Ezt csak az egyik kérdezte meg ).


Decemberben pedig volt egy kapcsolatom, ahol szimplán leszart a barátnőm. 3 hét után kidobtam csak úgy repült... Minden héten, virágokkal leptem meg. Mindig úgy alakítottam a dolgokat, hogy romantikus dolog süljön ki belőle. Majd amíg dolgoztam. Elment kielégíteni magát egy kis cérna páva fiúval. Nekem annyit mondott, hogy mi ebben a baj ?... Te dolgoztál nem értél rá, nekem meg szükségletem volt. Akkor mi még nem is bújtunk össze abban a kapcsolatban !!!! Hát kidobtam. Nem bírtam...


És sajnos már Május felé közeledünk, és még mindig nem találtam egyetlen olyan nőt. Aki normális egészséges kapcsolatot szeretne. Nincsenek őszinte nők, elvesztek kihaltak... A kérdésem a következő, mi okozza ezt ? Vagy rossz helyen keresgélek ? Ha igen, akkor hol keressek érett nőt, aki még nincs 40 éves ..... Hanem annyi mint én 21 év körüli ?


Üdvözlettel, egy aggódó Férfi !


2016. ápr. 14. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szóval te életed szerelmét keresed, de első randi helyett bulizni mentek, és meglepődsz, hogy egyből szexet akar? Fiatal vagy még. :)
2016. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Erre már rájöttem én is, de tévedés hogy az igazit keresem. Csak olyan kapcsolatot keresek, ahol normálisan működnek a dolgok, és fokozatosan. Nem pedig az In Medias Res elvét követve történnek meg a dolgok, másnap meg mintha misem történt volna. Egyébként csak az utóbbi időben buliztam, de abszolút igazad van.
2016. ápr. 16. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!