Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? 18. szülinap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? 18. szülinap a barátod nélkül? (Lent a teljes sztori. )

Figyelt kérdés

Na szóval, az van, hogy kedden lesz a 18. születésnapom és névnapom is (mivel egy napon van a kettő) plusz még a barátommal aznap van a hónapfordulónk is (de ez lényegtelen). Viszont, aznap sem a barátom, sem a barátaim akikkel szívesen tölteném nem érnek rá (ugyanabból az indokból - szerenádoznak). Arra gondoltam, ha már egyedül kell töltenem, akkor elmegyek a Balatonpartra délután és valamit csinálok. Na most, a volt barátom felajánlotta, hogy szívesen eljön ő is velem a Balatonra, hogy ne unatkozzak már a 18. szülinapomon.


Mit gondoltok? Fogadjam el, hogy eljön és akkor legalább nem leszek egyedül, vagy mit csináljak?

A volt barátommal jó kapcsolatban vagyunk, ő még mindig oda van értem, de ismerem és tudom, hogy nem "támadna" le, ha kettesben lennénk, hisz azóta már találkoztunk párszor.


(Jelenlegi kapcsolat: 2 és fél év - szóval a volt barátommal már 2 és fél éve volt a kapcsolatunk)



2013. ápr. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék sehova :)
2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is kedden lesz a névnapom :D
2013. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a volt barátoddal semmiképp ne csinálj semmit, inkább egyedül menj valamerre, de az sem gáz ha otthon maradsz. Utólag is meg tudod ünnepelni az igazi barátaiddal és a jelenlegi barátoddal; szerintem nem is fogod megbánni, biztosan kitalálnak majd valami kárpótlást neked!:)
2013. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

először is isten éltessen! :) sajnálom, hogy nem ígérkezik eseménydúsnak a nagy nap, de tetszik, hogy igyekszel feltalálni magad! esetleg szerenád előtt nem tud veled lenni egy kicsit? nem kell feltétlen az egész napot együtt tölteni!

ami az exes szülinapozást illeti... khm, khm... :) nyilván te érzed, hogy meddig mehetsz el, de én úgy gondolom, amíg bárki részéről érzelmek vannak, és állításod szerint vannak, addig nem igazán kéne együtt lógni - nem tisztességes a barátoddal szemben. lehet, maradi vagyok, de nekem ez a véleményem.

remélem, jól telik majd neked a 18.! :)

2013. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: igen, én is Kitti vagyok :D csak nekem az nap van a szülinapom is :D


Köszönöm mindenkinek. :)

2013. ápr. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!