Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 50-55 körüli férfi mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50-55 körüli férfi mennyit szexel átlagosan? Milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mint az 50-55 éves nők


(most mégis, honnan lehet tudni? Van akinek már 30 évesen sem áll fel, van aki 50 évesen is a fél várost megdönti, van akinek már fiatalon is elég volt havi 2, a másik meg 50 évesen lekaparja a falat, ha az asszony nem csinál vele valamit. Az ágyban meg pont olyanok, mint a férfiak általában kb az önző egoista állattól, a figyelmes, isteni szeretői terjedő skálán van mindenféle)

2016. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha van rá partner, naponta. Ha csak a feleségem, hetente.

57F

2016. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az ilyen korú férfiak mennyire könnyen kezdenek ki a (mosolygós) nőkkel? Általában hány évesekkel?
2016. ápr. 18. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Én semennyit, mert nincs kivel.

Valahol 17 és 28 között.

2016. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szoval te egy nagyon fiatal mosolygos lányka vagy, akinek a kiszemeltje 50-55 éves.

Szóval. Ha téged csak az érdekel belőle, hogy mekkora a teljesitő képessége az ágyban. Megkapod e a mindennapi betevőt.

Mosolyogj rá nyugodtan, ki fog kezdeni veled!

Közhiedelemmel ellentétben, van bennünk még potencia!

54/F

2016. ápr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elárulok neked egy titkot! (bár még nem vagyok 50, de azért nem is mai gyerek).


A fiatal mosolygós lányokat az összes pasi szereti kb 99 éves koráig. A lány meg azért legyen minimum 18, utána már egyén válogatja, hogy mennyi a tényleges minimum, de ha engem egy húszon éves mosolygós lány csábítgatna, akkor nem kellene nagyon megerőltetnie magát.

2016. ápr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Olyanok mint a megyék.20 évesen vas 40 évesen heves 50 évesen tolna. :D
2016. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről a harmincas hölgyeket preferálom. Annál fiatalabbakkal már gyakoriak a nézetbeli különbségek.
2016. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vagyok biztos abban, hogy kikezdene velem, mivel tudja, hogy házas vagyok (a kommentelőknek: a házasságomnak (gyakorlatilag) vége, gyerek nincs). Eléggé biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, de lépni nem lép (bár még csak 2x találkoztunk).Szerinem nem gondolja, hogy bejön nekem.

Valami iránymutatás? Tanács?

Ritkán találkozunk, pár percre, még néhányszor fogunk.

Kamaszkorom óta tényleg nem pasiztam, bizonytalan vagyok..

2016. ápr. 19. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonyosnak kell leni hanem bátornak. :-))

Egyébként meg nyugi! Ha a pasi nem homokos, nem fog sikítva menekülni, megmondani az anyukájának. Első lépésben örülni fog, az tuti. Később lehet, hogy kétségek merülnek fel benne (elsősorban a saját maga képességeit illetően), de addigra te már nyeregben leszel, és irányíthatod az eseményeket.

2016. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!