Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha első randin egy csokor virágot kapnátok?

Figyelt kérdés
Egyszerű csokrot, nem 4-5 ezer forintosat.
2016. ápr. 19. 19:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Csokrot nem akarok ide-oda cipelni, akkor sem ha az étteremből rögtön hazamegyek. Ha ott vízbe teszik, akkor utána csöpög.

Virágot akkor szokás vinni ha valakit az otthonában látogatsz meg, nem véletlenül.

2016. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen akarsz, akkor is bőven elég 1 szál.
2016. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%

Igen, örülnék.Még akár egy szép,saját kézzel szedett mezei virág csokornak is.Sőt valahol csalódás is, ha egy fiú akár első randira is, csak úgy semmi nélkül, mindenféle gesztus nélkül állít be, mintha csak a közértbe menne...Igen is, látsszon rajta, hogy készült.Hogy megadja a módját, mert valóban érdeklem.

Nincsenek nagy elvárásaim, de a snassz dolgokat sem kedvelem.

2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarba hozna. A virág szerintem későbbre való, amikor van jelentése. A páromtól akkor kaptam az első szál virágot, amikor már szerelmesek voltunk, és elvitt meglepi vacsira.
2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Egy csokor túl sok, inkább egy szál virág. Csokornak akkor örülnék, ha már jobban ismerjük egymást. Elsőre túlzás.
2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#7: Nagyon megmondóember vagy. De amúgy közöd semmi ahhoz hogy én hova viszem randizni. Igényes helyre viszem, még ha neked fáj is! Nem fogok egy sarki kávézóba randizni.


#8: Értem. Te egy suttyót fogtál ki.


#11: Felétek az a szokás, felénk nem.


Többieknek köszi az értelmes válaszokat. Ment a zöld.

2016. ápr. 19. 20:05
 17/32 anonim ***** válasza:
51%
... és hova tegyem a randi időtartama alatt? Cipeljem a kezemben?...
2016. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Nekem nem teher, ha kapok valami szépet és fognom kell egy darabig. Ha meg nem egy talponálló gyrososhoz mennek enni, akkor adnak majd egy vázát neki, magától értetődő.
2016. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%
Ide lőjetek, de szerintem a legtöbb virágcsokor lefikázós válaszban kicsit benne van az is, hogy ők még nem kaptak és a hapsijuk nem is olyan, hogy adna, úgyhogy legjobb, ha felcsapott fejjel csücsörítve azt mondják, hogy nem is kéne, mert annyira fájdalmas, hogy más meg kap..
2016. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit azon vagyok meglepődve, vagy nem is tudom igazából hova tenni, hogy a nagyszüleim még arra próbáltak nevelni, hogy a nőkkel udvariasan kell bánni, virágot kell nekik adni és bókolni.


Ehelyett a nők már a puszta tényt is kikérik maguknak, hogy mi az hogy virág ? Honnan tudja, hogy szeretem e ?

Mi a bánatos búvár történt ezzel a világgal emberek ?

Teljesen normális gesztus lenne a virág, se több, se kevesebb. Az, hogy csokor, vagy szál mellékes. A szándék a lényeg. A nők pedig ezt a dolgot manapság már meg sem értik.

2016. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!