Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha első randin egy csokor virágot kapnátok?

Figyelt kérdés
Egyszerű csokrot, nem 4-5 ezer forintosat.
2016. ápr. 19. 19:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%
18: Biztos. De a legtöbb embernek, tudod, fel sem merül, hogy étteremben tud enni, az emberek egy éttermi menü árát egy hétre kell beosszák általánosságban nem csak élelemre, hanem az összes szükségletükre. És avval sincsen tisztában, hogy szabad ilyen szivességet kérni egy étteremben. Bennem sem merült fel a fentiekből egyik sem.
2016. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én szeretem a virágot, szeretek is kapni. De nem első randin, mert hova tegyem akkor? Valószínű sokáig beszélgetünk, vagy sétálunk vagy mit tudom én lesz valamiféle program is, na de addig mi lesz a csokorral, elfonnyad a kezemben és kényelmetlen órákig cipelni.
2016. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%
20# nem minden nő ilyen csökött. Szerencsére. A kedvenceim azok, akiknek valami kisebbségi komplexusa van, hogy ő aztán nem engedi, hogy a férfi fizessen, meg amúgy is akkor azt hiszi, hogy őt meg lehet venni, vagy kitartani. Ugyanmár. Ez szimpla udvariasság. Az a tuskó, aki a nőket semmibe nézi, az akkor is úgy gondolkodik a nőkről, ha az nem engedi, hogy fizessenek helyette, sőt akkor még röhög is a markába, hogy legalább nem került pénzébe a libája. Aki meg nem így gondolkodik, az csak simán nem érti, hogy most miért jön rá a hoppáré, hogy ő pedig megmutassa országnak világnak, hogy neki van 500 forintja egy szelet tortára, mer' ő nagylány, és önálló nő.. Egy igazi nő nem szorul rá, hogy ilyen gyerekes önérzeteskedéssel, meg hisztériával bizonyítsa, hogy ő milyen önálló.
2016. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

En most megmondó leszek akkor. Vacsi + virág. Az a baj, hogy ferfi fejjel gondolkozol. Most ha a no elso randin kap virágot, es vacsit, azzal azt az üzenetet kozvetited nem vagyok túl érdekes ember, de nézd hogy a tenyeremen hordozlak. A másik problema, mi van ha a lánynak nem fogsz tetszeni, tiszta ciki lesz, hogy ekkora koritest csinálsz, mert ez mar egy komoly tradicionális randi. S ha meg vannak a formalitasok akkor bizony előkerülnek a fejekben az elvárás listák s lehet neked, lehet neki valami nem fog kipipalodni.

Elso randihoz a legjobb a sétálos beszélgetős helyszín, de fizetesz egy forró csokit, teát az is kiváló. Ha ismered is a not, en akkoris azt tanácsolom legyen ez a második randi, s akkor lehet virágot vinni.

31f

2016. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

20: Lehet az is, hogy nem csak időben tér el, hanem lakhely szerint is más a kultúra.

Ahol sokféle ember él együtt, nem csak minden társadalmi réteg, koldusok és dúsgazdagok, hanem minden rasszból is, olyanok is, akik csak 2 hete élnek Magyarországon, ott teljesen természetes, ösztönös dolog, hogy nem alap, hogy mindenkinek az a kézenfekvő, ami neked, és illik előbb kérdezni.

2016. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

"Biztos. De a legtöbb embernek, tudod, fel sem merül, hogy étteremben tud enni, az emberek egy éttermi menü árát egy hétre kell beosszák általánosságban nem csak élelemre, hanem az összes szükségletükre. És avval sincsen tisztában, hogy szabad ilyen szivességet kérni egy étteremben. Bennem sem merült fel a fentiekből egyik sem."


Jaj, neeem ááár. A "csóró vagyok és felháborít, hogy más meg nem az, de írok 15 sort, hogy sajnáljatok, és rosszul érezzétek magatokat miatta" típusú válaszok már ide is begyűrűznek?


24. Szerintem meg pont azt közvetíti, hogy érdekesebb, mint a mostani pasik 80%-a, mert azoknak eszébe se jutna virágot venni, vagy ha eszükbe jut, akkor nincs hozzá merszük.


Lelépni meg egy csokor virággal is lehet, ha nem tetszik az illető, legalább lesz valami szép pár napig otthon.

2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

23: Nem veszed figyelembe, hogy ahány család, annyiféle nevelés.

Én lányként úgy tanultam otthon, hogy magamat kell fenntartanom, és nem is láttam másra példát a környezetemben.

Amikor fiú társaimmal elkezdtem szórakozóhelyekre járogatni, ők is az őket egyedül nevelő, napi 14 órát éhbérért güriző mamájuktól kapott pénzecskéjükből költöttek kólára, mint én, fel sem merült, hogy meg tudnának hívni, vagy hogy én meg tudnék hívni valakit.

Ha valakiről tudom, hogy bőven megkeresi az árát, akkor persze szivesen elfogadom, de ha nem ajánlja fel, nekem eszembe sem jut, hogy kérjem/elvárjam. Mert a nélkülözés sokkal elterjedtebb, mint az, hogy valakinek ez nem gond.

2016. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26: "Jaj, neeem ááár. A "csóró vagyok és felháborít, hogy más meg nem az, de írok 15 sort, hogy sajnáljatok, és rosszul érezzétek magatokat miatta" típusú válaszok már ide is begyűrűznek? "


Akkor újra, szájba rágósan.

Csóró vagyok, mint a legtöbb itteni hozzászóló, ezért NEM SZOKTAK MINKET ÉTTEREMBE VINNI RANDIN, és azt sem tudtam, hoyg tteremben lehet kérni vázát neki, és EZÉRT NEM JUTOTT eszünkbe, hogy NEM A KEZÜNKBEN KELL VIGYÜK A CSOKROT ÓRÁKON ÁT, és EZÉRT ÍRTUK AZT, HOGY NE ADJON VIRÁGOT, MERT NEM AKARJUK CIPELNI.

Ha le lehet tenni, akkor persze hozhat virágot.

2016. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van a baj, hogy ha nem tud meghívni, mert hát van ilyen. Hanem azzal, hogy na nehogymár én aztán nem hagyom magam, mert ki mit gondol, még akkor se ha akarja. Mikor mondjuk a két különböző anyagi helyzetű összejön, és akkor a fiú elvinné a lányt jobb helyekre, akár nyaralni is, de neeem nem lehet, mert Terike önérzetes és ő csak a Margit szigeten tud sétálni mert az ingyen van, vagy nagy néha kiadni 500-1000 forintot, és ha Benőke azt mondja, hogy figyelj Terike, de nekem van ám pénzem és szívesen elviszlek, akkor Terike hiszti rohamot kap, hogy ő önálló nő, hogy ő nem lesz kitartott és mit képzel, meg akarja őt biztos vásárolni, hát ő nem olyan lány. És akkor Benőke, ha van egy kis esze, úgy lesz vele, hogy anyád p1csája, hülye vagyok én, hogy erre pazarlom az időmet? Még én érezzem rosszul magam, ha költenék rá, mert akit szeretek, vagy aki tetszik, annak szívesen okozok örömet, vagy szívesen veszek neki gondokat? Hát kell a francnak egy ilyen komplexusos némber.
2016. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Mikor mondjuk a két különböző anyagi helyzetű összejön, és akkor a fiú elvinné a lányt jobb helyekre, akár nyaralni is, de neeem nem lehet, mert Terike önérzetes és ő csak a Margit szigeten tud sétálni mert az ingyen van"


Oké.

ebben az esetben félreértés van.

Terike abban a hiszemben van, hogy ki-ki alapon mennének, és ő nem tudja kifizetni a magáét.

Ha nem mondod, hogy az meghívás, ajándék, akkor honnan tudhatná?

Ha meg mondtad neki, akkor is érezhette úgy, hogy túl nagy az ajándék, mait ő képtelen elfogadni.

Nem mindenki tud elfogadni. Még a jogos jutalékukat sem.

Pl. nálunk a családban nem tudnak elfogadni. (Nagymamám évtizedeken át fodrászolta az egész házat és rokonságot úgy, hogy még a kellékek költségeit is ő állta, mert hát ciki ismerőstől elfogadni bármit is, illetlenség.

Nekem a legtöbb ismerősöm így gondolkodik.

Inkább adnak, de nem fogadnak el, mert az pofátlanság.)


Nekem ilyen már fordítva volt, szivességi alapon akartak nekem juttatni dolgokat (kedvesem), legalábbis a gesztus az volt, és közben derült ki, hogy úgy gondolta, hogy én azt fizessem ki. Tisztában volt vele, hogy képtelen vagyok kifizetni.

2016. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!