Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha első randin egy csokor virágot kapnátok?

Figyelt kérdés
Egyszerű csokrot, nem 4-5 ezer forintosat.
2016. ápr. 19. 19:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30# Oké, de biztos láttad már itt a randi kategóriában, mikor hordákban jönnek és írják, hogy én aztán biztos nem hagynám, hogy fizessen nekem, mert nem vagyok kitartott, meg akkor majd már biztos azt hiszi, hogy megvett, meg én önálló nő vagyok blablabla.


Ez a fajta létezik és nagyon durva, nem a szerény fajta, aki ingyen fodrászolna, meg nem az, aki nem tudja, hogy meghívás. Nekem is volt amúgy ilyen tuskó haverom, dolgozó ember volt, főiskolás barátnővel, és mondta a lánynak, hogy az ő haverjaival (velünk) szilveszterezzenek egy bizonyos helyen, mert milyen jó lesz. A lány belement, bejöttek a helyre előtte két nappal a beugrókat megvenni, haverom megvette a sajátját aztán ott hagyta a barátnőjét a pultnál, hogy vegye meg ő is, és odajött hozzánk. Hat ezer volt a beugró sok évvel ezelőtt. A lány szegény megvette, de olyan csendben ült az asztalnál végig míg ott voltunk, hogy na még. A haverom meg nem értette vajon mi baja van, utólag kiderült, hogy még azt se mondta neki, hogy beugrós buli, nemhogy azt, hogy mennyiért...

2016. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Akkor zárjuk le a témát.


Kérdező, mi nem csak azokat a válaszokat vesszük figyelembe amivel egyetértünk. Minket nem érdekel hogy te veszel-e virágot a randipartnerednek. Elolvassuk a válaszokat, és figyelembe vesszük. Te személy szerint azt csinálsz amit akarsz. :)


Bár ez lehet hogy néhány válaszolónak is szól.


Szóval számoljátik össze hogy hány ember szerint jó ötlet, és hány ember szerint nem, oszt tschő

2016. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!