Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz az, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, ha a pasinak huszon iksz éves létére nincs jogsija? Mármint, mennyire hátrány a csajozásban (főleg a szintén huszonéves csajoknál)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem fő szempont, de ha nekem van kocsim és jogsim is, akkor illene, hogy neki is legyen 25L
2016. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én Bp-n lakom, tehát engem egyáltalán nem zavar. Nem is merült fel bennem soha, hogy ez szempont legyen. (Ha csak úri hóbortból elvitetni akarom magam valahova, akkor szólok apukámnak... :D)


De ugye itt jó a tömegközlekedés, este/buli után úgyse lehet vezetni, szóval nem gond. De vidéken, ha a városodban nincs semmi érdekes, és másik közeli helyre kell menni, akkor azért sokkal többet számít.


22L

2016. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem a csajoknál, de olyan helyen hátrány, ahol még egy posta, vagy gyógyszertár, bevásárlóközpont sincs több km-en belül. Mert kenyérért, tejért még el tudsz szaladni, de ha egy havi nagyobb bevásárlást tartasz, mert minden nap nem tudsz beszaladgálni a városba, akkor érzed a hátrányát.

Én legalábbis éreztem. Bár én letettem a jogsit, de utána nem mertem vezetni és így teljesen el is felejtettem az évek során. :( Már bánom, hogy nem erőltettem jobban. :(

2016. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és most fogom lerakni. Viszont van 18 év rutinom. Szakács vagyok, épületszobrászatot tanultam, az elsőből élek, a másodikban egy percet nem dolgoztam. Kinek mi gáz? Kicsit felszínes ilyenek alapján megítélni bárkit is. Én olyan dolgokat megéltem már, hogy el sem hinnéd, ha elmesélném. A jég hátán is megélek, a szarok a világba, meg a véleményekbe. :)))
2016. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


Remélem, hogy a csajnak nincs jogsija, mert az meg rám nézve vérciki lenne. Ő jönne hozzám kocsival, én meg zötykölődnék a vonaton/buszon, amikor mennék hozzá. Nem beszélve arról, hogy mi van akkor, ha az előző barátja szintén vezetett, és ha épp kitalált valami programot, akkor lazán el tudta vinni a lányt.

2016. ápr. 21. 01:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs jogsid, akkor gondolom nincs olyan égető szükséged rá, hisz ha olyan fontos lenne, akkor már meglenne. Ha elboldogulsz nélküle, akkor szerintem nem gáz, ha nincs.

Nekem mondjuk elég jó, hogy a barátom tud vezetni, nem lakik nagyon messze tőlem (50 km), de botrányosan rossz a közlekedés, 45 percet kell várnom a buszmegállóban átszállásra, hogy eljussak hozzá, ami télen nem túl jó program, olyankor hálát adok az égnek, hogy el tud jönni értem. De pl Pesten belül kicsit őrültnek is tartanék olyan férfit, aki kocsival akar furikázni, és inkább áll a dugóban, minthogy metróra szálljon.

Szóval helyzetfüggő, te tudod, hogy mennyire tudod megoldani jogsi nélkül a közlekedést. Ha nem okoz gondot, akkor nem gáz.

22/L

2016. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!