Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyen egy 30-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy 30-as évei elején járó, , fiatalember", hogy ne kapjon agyvérzést, mivel mindenki 40-nek nézi, és a huszonéves nők 95%-a is magázza?

Figyelt kérdés
Törődjön bele, hogy ,,vénember" lett (nagyon erőteljes arcvonások, mint az apjáé voltak, ill. mély barázdák, -hiába a sok sport és alkohol-dohányzásmentesség), vagy vergődjön, erősködjön, hogy ő igenis fiatal? Nem akar még ,,nyugdíjas életszínvonalat folytatni, élni akar, ismerkedni, szórakozni (nem egyéjszakásra gondoltam). Tegezést a kollégákon kívül hát, nem is emlékszem mikor kaptam. Bár lehet úgy kellene felfogni, hogy ez jó, mert felnéznek rám, tisztelnek. De nem tudom így értékelni mindezt. Mondjuk ha körülnézek a 30-35 közötti ismerősökön, vagy utcán, akkor 10 ből 7 inkább 40 hez közelebb áll külsőre. Nem tudom mi ennek az oka(tiszt a kivételnek). Ellenben a 30 as nők nagy része, 25 körülinek tűnik, fiatalosak. Ők később ,,vénülnek"? Nem tudom mit csináljak másként? Vegyek méregdrága kozmetikumokat (nu skin ageloc szérum, ami tényleg tud fiatalítani havi 60 rongyért), öltözzek huszonévesként, marassam le savval az arcom savval? Elkeseredés megvan, ami sosem jó. Hol lehet ismerkedni elfogadó nőkkel? Társkereső kizárva, kétszer voltam, talán ha 1-2 levelet kaptam. Mondom, minden más rendben van. Különélés, autó, rendes munka, nem vagyok unalmas sem. Csak hát ,,öregnek" néznek.
2016. ápr. 26. 18:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk inkább csak vergődésnek érzem, de ha egy 20-on 1-2 éves eladó pl azt mondja, hogy uram mit parancsol, akkor válaszolok neki, hogy asszonyom ezt és ezt szeretném. Ezen kissé meglepődnek. De hát ők is érezzék a törődést, és hogy vénülnek velem együtt...
2016. ápr. 26. 19:52
 12/22 A kérdező kommentje:
Elegánsan. Kockás, fősulis tanáros ing, szürke v. fekete F and F, H and M nadrág, Bugatti cipők minden típusban. Fekete, kék, barna színben.
2016. ápr. 26. 19:54
 13/22 anonim ***** válasza:
kép?
2016. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Eladókon ne akadj fenn.Én minden vásárlót magázok.Ránézésre 18-20 éves nőket és férfiakat is,persze kivételek akik gyakran jönnek és beszélünk néha semleges témákról és tegezést kérnek.

Öltözködésed nem hiszem,hogy öregít.Legyél kicsit vidámabb,pozitívabb,mosolygósabb.Sokat számít.

2016. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az összhatás számít.Nem csak az arc, hanem mellé az öltözék, frizura, plusz a hang, beszédstílus, tehát úgy összességében minden.Én nő vagyok, 40 éves, de valahogy leragadtam 20 éves kornál úgy összességében...
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod a ruházatod, én sem néznélek fiatal srácnak, az már biztos.
2016. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Talán az a másik véglet, ha valaki nem korhű, és sokkal fiatalabb. Egyik sem egy nagy előny.
2016. ápr. 27. 19:51
 18/22 anonim ***** válasza:

Én sem örültem, mikor pár éve már elkezdtek "tetszik"-ezni. 20 év körüliek. Ilyenkor azt mondtam, hogy "na jó maradjunk inkább a sima magázásnál. Nem vagyok még öreg néni". :)


Most már úgy vagyok vele, hogy mindenki mondhat, amit akar. Ha ismeretlen vagyok számára - merthogy először lát - akkor nyilvánvaló zavarában nem tudhatja, hogyan is szólítson meg.


Nyugtáztam, hogy nyilván tiszteletadásból teszik (ezt néhány éve mondták is...) Elfogadtam, beletörődtem. Nem nagy ügy.


Egyszer mindenki fölött eljár az idő. Ez az élet rendje.


Üdv: 42/N

2016. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kockás, fősulis tanáros ing, szürke v. fekete F and F, H and M nadrág, Bugatti cipők minden típusban. Fekete, kék, barna színben. -


esetleg más színek? Bácsis bugatti lecserélése valami vagányabbra? Szintén apókás tescós gatya helyett fiatalosabb cuccok? Inditex, egy körülnézés erejéig legalább?


Én amúgy kipróbáltam az olyasmi stílust, amit írsz, mert én meg pont nagyon férfiasnak akartam tűnni, ment is a "jó napot kívánok". Aztán mikor vagányabb, fiatalosabb - ha úgy tetszik, bzisabb (szeretik ezt mondani pl. a csőfarmerre) - ruhákra váltottam, mert fogytam és bátrabb lettem, akkor jöttek a Helló!-k, még a Jó napot! helyett is, pl. hotelrecepción.


Próbálgass stílusokat, mi illik hozzád.

2016. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Most nem tudom jó ötlet-e egy 40 esnek kinéző pasi ha csőgatyát, rózsaszín inget, meg sportcipőt hord...
2016. ápr. 28. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!