Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki felnőttként egyedül elmenni bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de ők nem érnek rá,mindig találnak valami kifogást stb.
2016. ápr. 26. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak időszakok amikor a tinik elözönlik a város és a szórakozó helyeket. Ekkor szerintem a partinak lűttek!

De egyetemista bulikon meg komolyabb helyeken sokszor vannak magányos farkasok.

2016. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem az 😊 Menj el egyedül, ha ahhoz van kedved. Érezd jól magad 😊 Minek törődsz mások véleményével?
2016. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, más kérdés, hogy milyen helyen és milyen időszakban mennyire biztonságos.
2016. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amugy kellene szervezni valahol ilyen szociális köröket, ahol egyedülálló srácok mehetnének bulizni. Pont ez a bajom nekem is havonta ket havonta ugy elmennek egy iszogatasra, vagy retro-discoba. De a haverjaim inkabb otthon gepeznek, jobb esetben van éppen csajuk, rosszabb esetben csak panaszkodnak, hogy nincs.

31f

2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna a kérdést. Ugyanez a helyzet, a barátokat lehetetlen kirobbantani, én viszont mennék. F30+
2016. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is átérzem néha.
2016. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szervezzük le itt...

Vannak köztetek budapestiek?

2016. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ó, ember... 18 éves korom óta egyedül megyek el külföldi koncertekre. :D Persze, elég ritkán adódik ilyen lehetőségem.


Sok sikert a szervezéshez, srácok! Érezzétek jól magatokat, ha összejön! ;)


23L

2016. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 8 Nem raboltak el csúnya bácsik soha?
2016. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem az olyanokat, akik azon keseregnek, hogy úgy elmennének ide-oda, de senki nem megy velük, ezért lemaradnak a jóról. Ennyire fájdalmas, ha egyedül kell valamit csinálni? Semmi ciki nincs abban, ha valaki elmegy valahová, ahol jól érzi magát. Értem én, manapság szinte kötelező mindent társasággal csinálni, mert megszólják az embert, ha egyedül van, de kinek mi köze hozzá? Szerintem az a ciki, aki társfüggő, és emiatt mindig másokhoz igazodik, az egész élete attól függ, mások hogyan élnek.
2016. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!